در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۱۷۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۳۹۵
>> خبر
وقتی آقای منتقد حامی سرمربی می شود
بیژن ذوالفقار نسب که یکی از منتقدان برانکو بود می گوید درباره این مربی کروات عجله کرده است.


بیژن ذوالفقار نسب که یکی از منتقدان برانکو ایوانکوویچ بود و همیشه با نقد هایش عملکرد او را زیر سوال می برد شب گذشته حرفش را پس گرفت!

او که مهمان برنامه شب های فوتبالی بود در بخشی از حرفهایش درباره برانکو و تیمی که ساخته است گفت:«پرسپولیس در زمانی که برانکو آمد تیمی به هم ریخته بود و البته کم تجربه.آن زمان نتایج خوبی هم نمی گرفتند و بنده یکی از منتقدان برانکو بودم.در یک برنامه هم به صورت رسمی این حرف را بیان کردم و گفتم که او اشتباه کرد به پرسپولیس آمد اما حالا به این نتیجه می رسم که عجله کرده ام و متوجه شدم که هنوز رگه های فوتبالی که ده سال قبل در تیم ملی داشت و آن نظم و انضباط تیمی بود در برانکو و تیمش دیده می شود.»

او این را گفت و ادامه داد:«پرسپولیس بازی به بازی بهتر می شود و الان آنها دارند خوب بازی می کنند.منتها درباره بازی با سیاه جامگان من باید یک انتقاد از مسئولان پرسپولیس بکنم.آنها چرا به اردوی عمان رفتند؟این اردو فشار زیادی را به بازیکنان آورد.حالا شاید پای مسائل اقتصادی در میان بوده اما رفتن به این اردو اشتباه بود.»

بدون شک عملکرد پرسپولیس برانکو قابل ستایش است.آن چند هفته متوالی است که در لیگ نتایج خوبی گرفته اند و حالا یکی از مدعیان قهرمانی هستند.بدون شک منتقدان زیادی بوده اند که مثل ذوالفقار نسب نظرشان تغییر کرده است اما حاضر نیستند که مثل او در برنامه ای تلویزیونی حاضر شوند و با بیان اینکه ما ه عجله کرده ایم تیم یکدست برانکو را ستایش کنند.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین اخبار