در گذر زمان
اجتماعی

آمار بچه دار شدن پدربزرگ و مادربزرگها/ ازدواج ۸ هزار سالمند

آمارها نشان می دهد در ۹ ماه اول سال گذشته ۹۰۰ ولادت و فرزندآوری در میان مردان بالای ۷۰ سال رخ داده و همچنین ۸ هزار ازدواج درزنان و مردان بالای ۶۰ سال نیز به ثبت رسیده است.
کد خبر: ۲۳۲۷۶
تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۷
>> خبر
اغلب بچه ها به صبحانه های گرم علاقه دارند.تهیه کردن صبحانه ی تخم مرغ اسکرمبل با نان تست زمان زیادی را نمی طلبد.این صبحانه می تواند برای بچه ها بسیار مفید باشد.

تخم مرغ با مافین انگلیسی

در صبحانه ی تخم مرغ با مافین انگلیسی،به مافین انگلیسی نیاز است.اغلب کودکان به این صبحانه علاقه دارند و این صبحانه ای ست که به همراه تخم مرغ بسیار خوشمزه است.استفاده از پنیر بر روی تخم مرغ یکی از گزینه های خوبی می باشد.مافین انگلیسی شبیه نان همبرگر کوچک است.

کاپ کیک

کاپ کیک ها یکی دیگر از صبحانه های مناسب برای بچه هایی هستند که به مدرسه می روند.هرزمانی می توان از آن هااستفاده کرد.هنگامی که زمان کافی برای تهیه ی صبحانه وجود ندارد کاپ کیک ها یکی از گزینه های خوب می باشد..کاپ کیک را می توان به همراه چای یا قهوه که کافئین دار هستند،مصرف کرد.

بلغور جو دوسر

بلغور جو دوسر صبحانه ای ست که به صورت های مختلف می توان آن را سرو کرد.

می توان آن را درون مایکروفر قرار داد بدین صورت که مقداری از بلغور جو دوسر را به همراه دولیوان آب درون ظرفی ریخته و در مایکروفر گذاشت.پس از اینکه پخته شد و از درون مایکروفر خارج کرد می توان به آن مقداری کره و مغزهایی همچون بادام و گردو اضافه کرد.بلغور جو دوسر را همچنین می توان با میوه های مختلفی سرو کرد.

تخم مرغ اسکرمبل با نان تست

اغلب بچه ها به صبحانه های گرم علاقه دارند.تهیه کردن صبحانه ی تخم مرغ اسکرمبل با نان تست زمان زیادی را نمی طلبد.این صبحانه می تواند برای بچه ها بسیار مفید باشد.

تست

نان تست یکی از بهترین گزینه ها برای صبحانه می باشد.نان تست یکی از مواد غذایی ست که با آن می توان صبحانه های مختلفی را تهیه کرد.نان تست را می توان با پنیر و گردو،کره و مربا،موز و شکلات صبحانه،کره بادام زمینی و سیب،تخم مرغ و بیکن و...مصرف کرد.از تست های مختلف می توان به عنوان میان وعده استفاده کرد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
حرف روز
حرف روز سلام نو/

وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد

در این مراسم نام احمدی‌نژاد هم خالی نبود. تبلیغ و عناوینی که برای دولت احمدی‌نژاد به کار گرفته شد به نحوی بود که گویا هنوز از 24 خرداد گذر نکرده‌ایم. این کنایه‌ها پایانی نداشتند.
وزارت کشور روحانی، بر مدار احمدی‌نژاد
آخرین اخبار