• احمدی‌نژاد را انگلیسی‌ها سر کار آورده‌اند؟!

  احمدی‌نژاد را انگلیسی‌ها سر کار آورده‌اند؟!

  عباس عبدی تحلیلگر مسائل سیاسی و اجتماعی در یادداشتی خطاب به رفیق دوست نوشت: اکنون ۱۵ سال از آن تاریخ گذشته، چرا هیچ‌گاه حرف‌های سفیر انگلیس درباره احمدی نژاد در عرصه عمومی بیان نشده است؟ به‌علاوه سفرای دیگری نیز هستند که می‌توانند درباره درستی یا نادرستی این خبر نظر دهند، چرا هیچ کدام از آنان مورد پرسش قرار نگرفتند؟

 • مردم به اندازه کافی اطلاع دارند که آقازاده ها چه کرده اند / به خاطر سریال «افسانه هزارپایان در بیمارستان بستری شدم

  رضا توکلی: نیازی به ساخت سریال «آقازاده» نداریم

  مردم به اندازه کافی اطلاع دارند که آقازاده ها چه کرده اند / به خاطر سریال «افسانه هزارپایان در بیمارستان بستری شدم

  رضا توکلی بازیگر 60 ساله سینما و تلویزیون متولد  ۱۸ تیر ۱۳۳۹ در شهر مشهد است، وی در حال حاضر سریال «افسانه هزارپایان» را از شبکه سوم سیماو سریال «موچین» از شبکه نمایش خانگی در حال پخش دارد، وی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سلام نو در خصوص این دو سریال به گفتگو پرداخته است که در ادامه خواهید خواند.

 • استادی هم‌نشین فردوسی و حافظ

  استادی هم‌نشین فردوسی و حافظ

  قدرت کم نظیر چنین شخصیتی است که در ترکیب با مشکاتیان هم‌چنان شوق آور و شکوهمند است. وقتی آلبومی ناشنیده از او منتشر می‌شود انگار بخشی از شاهنامه پیدا شده یا شعری تازه از حافظ به ما رسیده. شجریان از آن دست هنرمندانی است که می‌توان به هم عصر بودن با او بالید، هنرمندی که از چهارچوب زمان خارج شده و در کنار چهره‌هایی چون سعدی، حافظ، فردوسی، تاج اصفهانی و علی حاتمی بر قله‌های فرهنگ ایرانی نشسته و با جان خود ستون‌های این فرهنگ را استوارتر کرده.

 • کرونا و احساس تنهایی

  کرونا و احساس تنهایی

  در چنین مواقعی باید از بی اعتنایی به تجارب دیگران دست برداشت. ویروس کرونا پیش از ایران کشورهای دیگر را هم گرفتار ساخته و آنها در این کار تجربه و توفیقاتی داشته اند. ما بی نیاز از تجارب دنیا نیستیم. چین که پیشانی جهان در مواجهه با کروناست امروز تجربه های ارزشمندی در پیشگیری و درمان دارد.