اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

دوشنبه 30 اردیبهشت 1398
25 اسفند 1397
09:30

لیورپول دنبال اقتصاد مقاومتی است!

سرمربی جوان لیورپول تاکید دارد چه تیمش قهرمان لیگ برتر شود چه نشود در فصل نقل و انتقالات قصد ولخرجی ندارد.

به گزارش  سلام نو، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید تابستان آینده لیورپول از صرف هزینه‌های هنگفت و خرج کردنهای افراطی در بازار نقل و انتقالات خودداری خواهد کرد، چه در فصل جاری موفق به کسب قهرمانی لیگ برتر شده باشد و چه در این راه ناموفق شده باشد.

این در حالی است که کلوپ در سال 2018 برای به خدمت گرفتن ویرژیل فن‌دایک، آلیسون، نبی کیتا و فابینیو چیزی در حدود 242 میلیون پوند هزینه کرده بود. اما کلوپ حالا می‌گوید تیمش در اوج آمادگی قرار دارد و پیروزی مقتدرانه‌اش مقابل بایرن مونیخ و صعود به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان ثابت کرده که لیورپول یکی از بهترین تیم‌های امروز دنیای فوتبال است.

کلوپ در این باره گفت:" به اعتقاد من تیم ما در حال حاضر نیازی به هزینه‌های افراطی ندارد و نخواهد داشت. بهترین کار برای داشتن یک تیم عالی این است که گروهی بازیکن درجه‌یک را دور هم جمع کنید، از آنها یک تیم متحد بسازید و اجازه بدهید مدتی در کنار هم زندگی کنند و روحیه تیمی پیدا کنند تا خودشان را یک تیم ببینند".

سرمربی لیورپول در ادامه صحبت‌هایش گفت:" به نظر من مشکل اصلی لیورپول در یک دهه گذشته همین بوده. آنها هر وقت تیم خوبی داشته‌اند، فصل که تمام می‌شده همه چیز را به هم ریخته و زیر و رو می‌کرده‌اند. ولی مطمئن باشید که امسال چنین اتفاقی نخواهد افتاد".

کلوپ در ادامه اضافه کرد:" ما این روزها عالی هستیم و باید ببینیم تیم‌های دیگر به ما چطور نگاه می‌کنند. من بایرن مونیخ را هیچوقت اینقدر تدافعی ندیده بودم. منچسترسیتی هم وقتی به آنفیلد آمده بود تا با ما بازی کند اوضاع از همین قرار بود".

اخبار مرتبط

نفرین دو دهه‌ای لیورپول و قهرمان نشدن

لیورپول امسال با امتیازی خیره کننده نایب قهرمان شده، نایب قهرمانی‌ای که برایشان اصلا ...

آخرین خبر تلخ برای لیورپول

لیگ جزیره به روز پایانی خود رسیده و لیورپول برای قهرمانی به یک لغزش منچسترسیتی و پیرو...

فن دایک بهترین بازیکن لیگ‌برتر انگلستان شد+عکس

لیگ جزیره به روز پایانی خود رسید و فن دایک مدافع هلندی لیوپول به عنوان بهترین بازیکن ...

امید کلوپ به توقف سیتی

یورگن کلوپ امیدوار است سیتی  مقابل برایتون متوقف شود.

دیدگاه خود را بنویسید