اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 03 فروردین 1398
25 اسفند 1397
09:30

لیورپول دنبال اقتصاد مقاومتی است!

سرمربی جوان لیورپول تاکید دارد چه تیمش قهرمان لیگ برتر شود چه نشود در فصل نقل و انتقالات قصد ولخرجی ندارد.

به گزارش  سلام نو، یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می‌گوید تابستان آینده لیورپول از صرف هزینه‌های هنگفت و خرج کردنهای افراطی در بازار نقل و انتقالات خودداری خواهد کرد، چه در فصل جاری موفق به کسب قهرمانی لیگ برتر شده باشد و چه در این راه ناموفق شده باشد.

این در حالی است که کلوپ در سال 2018 برای به خدمت گرفتن ویرژیل فن‌دایک، آلیسون، نبی کیتا و فابینیو چیزی در حدود 242 میلیون پوند هزینه کرده بود. اما کلوپ حالا می‌گوید تیمش در اوج آمادگی قرار دارد و پیروزی مقتدرانه‌اش مقابل بایرن مونیخ و صعود به یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان ثابت کرده که لیورپول یکی از بهترین تیم‌های امروز دنیای فوتبال است.

کلوپ در این باره گفت:" به اعتقاد من تیم ما در حال حاضر نیازی به هزینه‌های افراطی ندارد و نخواهد داشت. بهترین کار برای داشتن یک تیم عالی این است که گروهی بازیکن درجه‌یک را دور هم جمع کنید، از آنها یک تیم متحد بسازید و اجازه بدهید مدتی در کنار هم زندگی کنند و روحیه تیمی پیدا کنند تا خودشان را یک تیم ببینند".

سرمربی لیورپول در ادامه صحبت‌هایش گفت:" به نظر من مشکل اصلی لیورپول در یک دهه گذشته همین بوده. آنها هر وقت تیم خوبی داشته‌اند، فصل که تمام می‌شده همه چیز را به هم ریخته و زیر و رو می‌کرده‌اند. ولی مطمئن باشید که امسال چنین اتفاقی نخواهد افتاد".

کلوپ در ادامه اضافه کرد:" ما این روزها عالی هستیم و باید ببینیم تیم‌های دیگر به ما چطور نگاه می‌کنند. من بایرن مونیخ را هیچوقت اینقدر تدافعی ندیده بودم. منچسترسیتی هم وقتی به آنفیلد آمده بود تا با ما بازی کند اوضاع از همین قرار بود".

اخبار مرتبط

ادعای عجیب بابل درباره ستاره لیورپول

فولام این هفته در لیگ برتر به مصاف لیورپول خواهد رفت و بابل بازیکن فولام معتقد است فن...

روزهای طلایی سادیو مانه

 سادیو مانه، ستاره سنگالی لیورپول دیشب در آلیانز آرنا یک شب رویایی را پشت سر گذاشت و ...

شوک خبری؛ قرارداد ستاره خارجی استقلال غیر قانونی است

آپاندا پاتوسی، هافبک آفریقایی که اخیرا به استقلال پیوسته به علت حضور نداشتن در تیم مل...

ستاره یوونتوس به رقیب استقلال پیوست+عکس

در نهایت پس از حدس و گمان‌های بسیار جووینکو ستاره پیشین یوونتوس به یک تیم آسیایی پیوس...

دیدگاه خود را بنویسید