اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
25 اسفند 1397 25 اسفند 1397
19:17 19:17

واعظی: نقل و انتقالات پول بین بانکهای خارجی سخت شده است

 رئیس دفتر رئیس جمهوری گفت: سفرهایی که رئیس جمهوری و اعضای کابینه به کشورهای مختلف می کنند گشایش های خوبی  برای مبادلات بانکی ایجاد کرده است.

واعظی: تامین معیشت مردم مهمترین برنامه دولت است

به گزارش سلام نو، محمود واعظی عصر شنبه در بدو ورود به استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: تلاش می شود با همت مسئولان تدابیری اندیشیده شود که بتوانیم مشکلات معیشتی مردم را برطرف کنیم. طبیعی است که بخشی از این مشکلات باید در داخل کشور برنامه ریزی شود ولی بخش دیگری از این مشکلات منشا بیرونی دارد.

رئیس دفتر رئیس جمهوری اضافه کرد: در زمان حاضر نقل و انتقالات پول بین بانکهای خارجی سخت شده، برای خریدها محدودیت هایی به وجود آمده و از برخی کشورهایی که در گذشته مایحتاج مردم به راحتی خرید می شد محدودیتهایی ایجاد شده است. سفرهایی که رئیس جمهوری و اعضای کابینه به کشورهای مختلف می کنند گشایش های خوبی ایجاد کرده و با گذشت زمان گشایش هایی برای مبادلات بانکی، صادرات و واردات برای بخش خصوصی و دولتی انجام می شود و امید می رود این فشارها کاهش یابد.

وی گفت: آسایش و آرامش مردم در ایام عید برای دولت بسیار مهم است و دولت برای تامین نیازمندی های مردم در این روزها تلاش می کند. میوه، ارزاق عمومی، لباس و منسوجات مورد نیاز مردم تامین شده و تلاش می شود با قیمت مناسب به دست مردم برسد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برای سفررئیس جمهوری به استان بوشهر 2 تا 3 ماه است که برنامه ریزی لازم انجام و نشست های متعددی برگزار شده و همه مطالبات و رویکردهایی که برای توسعه استان لازم است از مسئولان دریافت شده است. در سفر روز یکشنبه (فردا 26 اسفند) رئیس جمهوری به عسلویه رقم خوبی به طور تقریبی 2 برابر سفر دور اول برای طرحها و پروژه ها پیش بینی شده است./خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

مذاکره درباره توان دفاعی ایران ممنوع!

رئیس دفتر رئیس جمهور اعلام کرد ایران به هیچ عنوان درباره توان دفاعی خود با کشوری مذاک...

روحانی دنبال مذاکره در چه موردی است؟

احمد زیدآبادی در یادداشتی به تحلیل تحرکات جدید اروپا پرداخته تحرکاتی که به باور او آخ...

پیام تشکر دفتر رئیس جمهور از مردم استان خراسان شمالی

دفتر رئیس جمهور طی پیامی از استقبال گرم، صمیمی و پرشور مردم سخت‌کوش و با ایمان خطه پر...

روحانی: در جامعه بین الملل همه آمریکا را محکوم کرده‌اند

روئیس جمهور کشورمان اظهار کرد: در دادگاه بین‌المللی که از آمریکا شکایت کردیم، در مرحل...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news