اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
27 اسفند 1397 27 اسفند 1397
10:50 10:50

حضور ۵ هزار نیروی ناجا در مناطق عملیاتی

 جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در نوروز امسال، بیش از ۵ هزار نفر از کارکنان بخشهای مختلف نیروی انتظامی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس حضور می‌یابند.

نوروز امسال ۵ هزار نیروی ناجا در مناطق عملیاتی حضور می یابد

به گزارش سلام نو، سردار محسن فتحی زاده امشب در ویژه برنامه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور که با حضور کاروان‌های راهیان نور و به میزبانی نیروی انتظامی در اردوگاه شهید باکری خرمشهر برگزار شد، بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس را تکرار نشدنی خواند و افزود: اگر بارها به قدمگاه شهدا مشرف شویم، باز هم یک حس و حال معنوی خاصی داریم، این سرزمین همیشه برایمان تازگی دارد.

وی اظهار کرد: دستاوردهای دفاع مقدس، به طور حقیقی سبب افتخارآفرینی و سربلندی برای نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه بین المللی و جهان شده است.

سردار فتحی با بیان اینکه دفاع مقدس، امنیت را برای ما به ارمغان آورده است، تصریح کرد: اگر امروز ما بدون واهمه از قدرت‌های جهانی، محکم در برابر آنان می‌ایستیم و روی آرمان‌های خودمان پا فشاری می‌کنیم، به سبب قدرتی است که به واسطه دفاع مقدس، نصیب ما شده است.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا یادآور شد: امام خامنه ای درباره کاری که شهدا برای ما انجام دادند، فرمودند که اگر شهدای شلمچه، یادگار آنها و این بیابان‌های خونین که حامل نشانه‌های آنان است، نبود، امروز دراین کشور از استقلال ملی، شرف ملت و اسلام چیزی نمانده بود، ما مدیون شهیدانمان هستیم.

سردار فتحی زاده با بیان اینکه نیروی انتظامی با درک درست از ارزش‌ها و اهمیت راهیان نور و ارزش‌های ماندگاری که حاصل حضورشان در جبهه‌ها و یادمان‌های دوران دفاع مقدس است و با پشتیبانی فرماندهی نیروی انتظامی، در تلاشیم تا هر ساله حضور کاروان‌های راهیان نور ناجا در مناطق عملیاتی دفاع مقدس افزایش یابد، گفت: بر همین اساس طبق برنامه ریزی انجام شده در نوروز امسال، بیش از ۵ هزار نفر از کارکنان بخشهای مختلف نیروی انتظامی در مناطق عملیاتی دفاع مقدس حضور می‌یابند.

وی با اشاره به اینکه اداره چهار یادمان دفاع مقدس، برعهده نیروی انتظامی است، افزود: تمام سعیمان آنست که خدمتگزار خوبی برای زائران راهیان نور باشیم.

به گفته جانشین معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی، این نیرو مسئولیت سنگینی نیز در خصوص کل زائران سرزمین نور در حوزه ایجاد نظم و امنیت دارد./مهر

اخبار مرتبط

icon news

سردار سلیمانی: نیروی انتظامی اثرگذاری مهمی در مسائل اجتماعی و عقیدتی دارد

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسدارانگفت:  ماهیت وظیفه ذاتی و قانونی ناجا به گونه‌ای است که...

مقام معظم رهبری: جلوگیری از خرید و فروش سلاح یکی دیگر از وظایف مهم نیروی انتظامی است

رهبر معظم انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند:قاتل دیروز روحانیِ همدانی در صفحه اینستاگرام ب...

تحریم می‌تواند فرصت باشد/بدتر از دولت سعودی سراغ ندارم

رهبر معظم انقلاب فرمودند: تحریم می‌تواند فرصت باشد زیرا تجربه نشان داده که کشورهایی ک...

سفیر اتریش در ایران عیدنوروز را تبریک گفت

سفیر اتریش در ایران به مناسبت عید نوروز پیام تبریک صادر کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news