اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 04 خرداد 1398
07 فروردین 1398
21:13

چرا کریس رونالدو به بارسلونا رفت؟

برخی منابع خبر دادند که ستاره بزرگ پرتغال، رونالدو، در اقدامی غیرمنتظره، وارد شهر بارسلونا شده و هدف او ملاقات با یکی از پزشکان مشهور است تا نظر او در مورد مصدومیتش را جویا شود. اتفاقی که می‌تواند یوونتوس را نگران کند.

به گزارش سلام نو،، کریستیانو رونالدو چهار روز پیش در جریان بازی پرتغال و اوکراین دچار مصدومیت شد و از زمین خارج شد و دیگر نتوانست به کار ادامه دهد. او پس از بازی عنوان کرد که مصدومیتش جدی نیست و سپس اعلام شد که دوری او دو هفته به طول خواهد انجامید.

به این ترتیب رونالدو سه بازی آینده یووه را از دست می دهد ولی به موقع می تواند برابر آژاکس در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان به میدان برود.

ساعتی پیش شبکه رادیویی راک 1 کاتالونیا اعلام کرد که رونالدو در اقدامی غیرمنتظره، وارد شهر بارسلونا شده و هدف او ملاقات با یکی از پزشکان مشهور است تا نظر او در مورد مصدومیتش را جویا شود. رونالدو از این بیم دارد که در صورت بازگشت زودهنگام، مصدومیتش شدت پیدا کند و در حال بررسی تمام جوانب است.

سال 2014 نیز رونالدو پس از چند مصدومیت، هفته های پایانی فصل را از دست داد ولی توانست در فینال لیگ قهرمانان برابر اتلتیکو به میدان برود.

اخبار مرتبط

مسی، پیکه و بوسکتس منتظر یک رکورد جدید

سه بازیکن بارسا در انتظار رکوردی جدید هستند. هفتمین عنوان قهرمانی در کوپا دل ری برای ...

اتهام تجاوز رونالدو را به دادگاه می‌کشاند

به نظر می رسد کریستیانو رونالدو بالاخره باید برای اتهام تجازه به مایورگا در سال 2009 ...

رونالدو بهترین بازیکن لیگ ایتالیا شد

کریس رونالدو در نخستین فصل حضورش در یوونتوس و لیگ برتر ایتالیا موفق شد تا عنوان بهتری...

قول می‌دهم به مسی پاس بدهم!

فرنکی دی یونگ خرید تابستانی بارسلونا است که قول داده در فصل آینده به مسی پاس بدهد! 

دیدگاه خود را بنویسید