اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 28 تیر 1398
08 فروردین 1398 08 فروردین 1398
14:10 14:10

رحمانی فضلی از فعالان رسانه ای پوشش خبری سیل تشکر کرد

وزیر کشور گفت: قطعا بدون فعالیت پرتلاش عرصه رسانه ای امکان تسریع در امدادرسانی و خدمت کردن به مردم از سوی مسئولین و امدادرسانان فراهم نبود.

به گزارش سلام نو،  عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ضمن تشکر از فعالان رسانه ای افزود: در ایام نوروز و تعطیلات رسمی که روزنامه ها منتشر نمی شد و بسیاری از رسانه ها و خبرگزاری ها نیز با حداقل نیروهای خود به سر می بردند، اما وجدان کاری و اخلاق حرفه ای باعث شد تا این رسانه ها به همراه فعالان سختکوش در فضای مجازی این خلا را پر کرده و نسبت به اطلاع رسانی سریع و دقیق و صادقانه از منابع و مراجع رسمی اقدام نمایند.
وزیر کشور اقدام این دسته از فعالان رسانه ای را مصداق بارز ایثارگری و فداکاری برای جامعه دانست و تصریح کرد: قطعا بدون فعالیت پرتلاش عرصه رسانه ای امکان تسریع در امدادرسانی و خدمت کردن به مردم از سوی مسئولین و امدادرسانان فراهم نبود.
رحمانی فضلی در عین حال تاکید کرد باید بین دو جریان سالم و صادق و دلسوز رسانه ای و عده ای معدود که با سوء استفاده و فرصت طلبی قصد آلوده کردن فضای رسانه ای به سود و منفعت جریانات بی اخلاق دارند تفاوت قائل شد و رسانه ها خود بهترین پالایشگر این عرصه خواهند بود و مردم نیز در عمل صداقت را از دروغ پردازی و شایعه پراکنی تشخیص خواهند داد.
به گزارش ایرنا در پی بارش های شدید که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد، سیلاب برخی استان های شمالی، جنوبی و جنوب غرب کشور را در برگرفت. عمده ترین آسیب های این پدیده در دو استان گلستان و مازندران بوده و طی روزهای اخیر عملیات امداد رسانی توسط دستگاه های اجرایی، ارگان های نظامی و نهادهای مدنی و مردم در این دو استان ادامه داشته است.
در همین راستا روز چهارشنبه جلسه ستاد مدیریت بحران با حضور رئیس جمهوری برگزار و تصمیمات لازم برای تسریع در عملیات امداد رسانی به آسیب دیدگان و همچنین نحوه جبران خسارت آسیب دیدگان اتخاذ شد.
رئیس جمهوری همچنین در سفر روز گذشته (چهارشنبه) خود به استان های گلستان و مازندران در جریان امداد رسانی به سیل زدگان قرار گرفت./ایرنااخبار مرتبط

icon news

رحمانی فضلی: امروز جمهوری اسلامی مرجع حل اختلافات منطقه است

وزیر کشور افزود:  هدف تمام ناامنی‌های ایجاد شده در منطقه نظام مقدس جمهوری اسلامی است ...

وزیر کشور: فرمانداران باید از قدرت هماهنگی برخوردار باشند/ هیچ‌کس در اجرا و نظارت نباید طرفداری از حزبی یا کسی داشته باشد

وزیر کشور در همایش فرمانداران سراسر کشور افزود:  ما اوج تنش‌های اجتماعی را در دی ماه ...

تاکید وزیر کشور بر کنترل مصرف برق در دستگاه ها و مؤسسات دولتی و غیر دولتی

وزیر کشور افزود:به استاندار تهران دستور داده شد که با همکاری وزارت نیرو، روند نظارتی ...

واکنش رحمانی فضلی به ماجرای پارک پلیس

وزیر کشور  به ماجرای درگیری با دختری در پارک پلیس تهرانپارس واکنش نشان داد و گفت: نتا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news