اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
08 فروردین 1398
18:04

پیام تسلیت وزیر کشور در پی جان‌باختن تعدادی از گلستانی‌های امدادرسان در حادثه واژگونی قایق

وزیر کشور جان‌باختن تعدادی از گلستانی‌های امدادرسان در حادثه واژگونی قایق را تسلیت گفت

رحمانی فضلی

به گزارش سلام نو، وزیر کشور با ارسال پیامی جانباختن تعدادی از هم استانی های گلستانی را در حادثه واژگونی قایق تسلیت گفت و اظهار کرد: این عزیزان که غیرتمندانه به مدد مردم خویش آمده بودند، جان عزیزشان را فدای آرامش و آسایش هموطنان کردند و جلوه والایی از ایثار را به منصه ظهور رساندند.

متن پیام عبدالرضا رحمانی فضلی به این شرح است:

«در حالی که پس از چندین روز حضور در جمع هموطنان و امدادگران در استان گلستان و تلاش مستمر و نفس گیر، همراه با مردم و مدیران و کارکنان ساعی دستگاه های اجرایی و فرماندهان و نیروهای نظامی و انتظامی برای حل بحران آبگرفتگی در شهرستان های آق قلا، گمیشان، گنبد و روستاهای تابعه و برخی دیگر از مناطق استان، حمایت و همراهی موثر علماء و معتمدین شیعه و سنی، مهربانی و صبوری مردم و اطمینان از سلامتی همگان در مناطق سیل‌زده استان، دشورای های عبور از بحران را آسان ساخته بود، وصول خبر واژگونی قایق امدادی و جان باختن پنج تن از اهالی غیور و شریف استان، غم و اندوهی بزرگ را بر قلب همه ما و سایر همکاران ستاد مدیریت بحران مستولی ساخت.

این عزیزان که غیرتمندانه به مدد مردم خویش آمده بودند، جان عزیزشان را فدای آرامش و آسایش هموطنان کردند و جلوه والایی از ایثار را به منصه ظهور رساندند.

اکنون وظیفه خود می‌دانم، مصیبت فقدان تاسف بار این برادران غیرتمند که نقش جاودانه ای از همت و جوانمردی را در حافظه تاریخی منطقه برای ابد، ثبت و ضبط ساختند، مرحومان؛ تاج قلی جهانی، بهزاد تاتاری، عبدالعظیم نیانی، احمد عبدالحسینی و ناز محمد خالدی را به عموم مردم و بطور ویژه، خانواده‌های داغدار این عزیزان، صمیمانه تسلیت عرض نمایم.

از خدای بزرگ غفران و رحمت واسعه را برای عزیزان از دست رفته و صبر و اجر برای بازماندگان و خانواده های مصیبت زده آنان، مسئلت دارم.»/ایسنا

اخبار مرتبط

وزیر کشور: در خصوص کالاهای اساسی مشکلی وجود ندارد

 وزیر کشورافزود: فشارها و تحریم‌های دشمن گرچه در عمل تاثیری در روند کار بازسازی مناطق...

دستور روحانی به وزیر کشور

رئیس جمهور طی دستور العملی اعلام کرد: مدیریت جامع بحران سیل اخیر برعهده وزیر کشور است...

سفر وزیر کشور به اهواز

رحمانی فضلی برای بررسی روند مدیریت بحران سیل در استان خوزستان به این استان سفر کرد.

مهران مدیری جواب رحمانی فضلی را داد/طنز

مهران مدیری به انتقادات وزیر کشور پاسخ داد. واکنش جالب او از نظر بخش طنز شهروند را ب...

دیدگاه خود را بنویسید