اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه
چهارشنبه 05 تیر 1398
08 فروردین 1398 08 فروردین 1398
16:30 16:30

پیام تسلیت جهانگیری در پی جان باختن امدادگران در واژگونی قایق

معاون اول رئیس جمهور گفت:  به طور حتم فقدان انسان های خیرخواه و ایثارگری که داوطلبانه برای کمک به همشهریان سیل زده خود از جان عزیزشان گذشتند برای مردم و جامعه خسارتی بزرگ به حساب می آید.

به گزارش سلام نو، در پیام اسحاق جهانگیری آمده است: حادثه ناگوار واژگونی قایق امدادرسانی در شهرستان گمیشان استان گلستان که به جان باختن شهادت گونه شش نفر از امدادگران فداکار و مجروحیت جمعی دیگر انجامید، موجب تأثر و تألم فراوان شد.
در ادامه پیام معاون اول رییس جمهوری آمده است: به طور حتم فقدان انسان های خیرخواه و ایثارگری که داوطلبانه برای کمک به همشهریان سیل زده خود از جان عزیزشان گذشتند برای مردم و جامعه خسارتی بزرگ به حساب می آید و ملت قدرشناس ایران هیچگاه یاد و خاطره این عزیزان را فراموش نخواهد کرد.
در بخش دیگر این پیام آمده است: این ضایعه غم انگیز را به عموم مردم ایران و مردم شریف و نجیب استان گلستان به ویژه مردم متدین شهرستان گمیشان و خانواده های بزرگوار و داغدیده آنها صمیمانه تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای جانباختگان رضوان و رحمت واسعه و همجواری با انبیاء و اولیاء الهی و برای مجروحان شفا و سلامتی عاجل و برای بستگان عزادار صبر و اجر مسألت دارم.
ساعاتی پس از تاریک شدن هوا در شامگاه سه‌شنبه یک فروند قایق موتوری حامل 35 نفر از امدادگران و نیروهای داوطلب مردمی به دلیل اصابت به پل بتنی واژگون شد و شش نفر از سرنشینان آن جان خود را از دست دادند./ایرنااخبار مرتبط

icon news

جهانگیری: در شرایط حاضر نیازمند اتخاذ و اجرای تصمیمات سخت هستیم

معاون اول رییس‌جمهورافزود:راه مقابله با زیاده خواهی های دشمن ایستادگی و مقاومت است.

سفر جهانگیری به زنجان

معاون اول رئیس جمهوربرای  افتتاح چند طرح عمرانی و کشاورزی به استان زنجان رفت.

پیام تسلیت جهانگیری در پی درگذشت رییس مجمع خیرین مدرسه ساز

جهانگیری درگذشت رییس مجمع خیرین مدرسه ساز را تسلیت گفت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news