اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
09 فروردین 1398
17:40

پیام تسلیت رئیس مجلس نخجوان در پی جان باختن هموطنان در سیل

رئیس مجلس نخجوان جان باختن هموطنان در سیل را تسلیت گفت و با خانواده های انها ابراز همدردی کرد.

به گزارش سلام نو، سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نخجوان ضمن اعلام دریافت این پیام به نقل از رئیس مجلس عالی نخجوان خبر داده است که وی مراتب همدردی دولت و ملت خود را با ملت و دولت ایران ابلاغ کرده است.
در پیام واصف طالب اف خطاب به ظریف آمده است : غم و اندوه خود از خبر جان باختن انسان ها و خرابی ها در نتیجه فاجعه طبیعی در جمهوری اسلامی ایران را به استحضار رسانیده و در رابطه با این فاجعه به شما، به خانواده های جان باختگان و مردم کشور برادر ایران با اندوه عمیق تسلیت گفته، برای مجروحین و خسارت دیدگان شفا می طلبم.
در پی بارش های شدید که از روزهای پایانی سال گذشته آغاز شد، سیلاب برخی استان های شمالی، جنوبی و جنوب غرب کشور را در برگرفت.
بیشترین آسیب های این پدیده در استان های گلستان و مازندران و فارس بود و در روزهای اخیر عملیات امداد رسانی توسط دستگاه های اجرایی، ارگان های نظامی و نهادهای مدنی و مردم در این سه استان ادامه داشته است.
در همین راستا جلسه ستاد بحران کشور با حضور رییس جمهوری و نمایندگان دستگاه ها و نهادهای امداد رسان در تهران برگزار شد و بعد از آن حسن روحانی برای بازدید از مناطق سیل زده و نحوه کمک رسانی به سیل زدگان به استان های گلستان و مازندران سفر کرد.
همچنین رییس جمهوری برای بررسی روند اقدامات انجام شده به منظور مواجهه با بروز سیل در خوزستان امروز جمعه به این استان سفر کرد. /ایرنااخبار مرتبط

لاریجانی : کمک ۱۳۰ میلیاردی مردم در سیل اخیر نشانه اعتماد مردم به هلال احمر است

 رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: نگاه مجلس به هلال احمر مثبت است.  

اقدامات آمریکا را نمی‌توان سیاست خواند

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه آمریکا تنها به نقض قطعنامه‌های شورای امنیت بسند...

واکنش توئیتری ظریف به اعدام ها در ریاض

وزیر امور خارجه ایران در صفحع شخصی خود به اعدام 37 نفر در عربستان واکنش نشان داد.

هشدار ظریف به ترامپ و پمپئو

وزیر امور خارجه کشورمان در توئیتر خود به فعالیت های مخرب  مایک پمپئو و رئیس جمهور آمر...

دیدگاه خود را بنویسید