اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
10 فروردین 1398 10 فروردین 1398
18:50 18:50

دریادار سیاری: در اجرایی ساختن فرامین فرماندهی کل قوا آمادگی داریم

رئیس ستاد و معاون هماهنگ‌‌کننده ارتش  گفت: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس بزرگترین حرکات نظامی را انجام داد و با وجود همه مشکلات توانست در کمترین زمان ممکن جلوی پیشروی دشمن را بگیرد.

ارتش به عنوان بازوی قدرتمند انقلاب در خدمت مردم است

به گزارش سلام نو،  امیر دریادار حبیب‌‌‌الله سیاری در جمع فرماندهان و کارکنان تیپ ۴۵ نیرو مخصوص ارتش گفت: وجود تیپ ۴۵ در منطقه حساس کشور، یکی از بازوان قدرتمند و پرتوان برقرارکننده امنیت است.

وی افزود: حضور کارکنان رزمی، چابک، پا در رکاب و دارای احساس مسئولیت توان ارتش جمهوری اسلامی ایران را در منطقه بالا برده و آمادگی رزمی شما سبب شده که دشمن جرأت تعدی و تجاوز به خاک ایران را نداشته باشد.

رئیس ستاد مشترک ارتش به حمله رژیم بعثی عراق به خاک ایران در سال ۱۳۵۹ اشاره کرد و اظهار داشت: دشمن احساس می‌کرد که آمادگی رزمی در ارتش نیست، حمله کرد و همه کشورهای شرقی و غربی نیز به آنها کمک کردند.

سیاری ادامه داد: نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس بزرگترین حرکات نظامی را انجام داد و با وجود همه مشکلات توانست در کمترین زمان ممکن جلوی پیشروی دشمن را بگیرد.

وی با بیان اینکه ارتش در هشت سال دفاع مقدس ثابت کرد وجودش برای مملکت لازم است، تصریح کرد: ارتش به عنوان بازوی قدرتمند انقلاب در خدمت مردم است.

معاون هماهنگ‌‌کننده ارتش به مأموریت اصلی ارتش مبنی بر حفظ تمامیت ارضی، استقلال و نظام جمهوری اسلامی اشاره و خاطرنشان کرد: در کنار این مأموریت‌های اصلی در اجرایی ساختن فرامین فرماندهی کل قوا آمادگی داریم.

سیاری به خدمات ارتش در زلزله بم، منجیل، سرپل ذهاب، سقوط هواپیمای یاسوج و سیل گلستان اشاره کرد و ابراز داشت: ارتش آمادگی دارد تا یار و یاور هموطنانمان در هرگونه بلایای طبیعی احتمالی باشد.

وی با اشاره به برخی هشدارها در خصوص وقوع سیل در استان خوزستان بیان کرد: امروز در منطقه و در روستاهای اطراف تهدید وجود دارد و شما کارکنان تیپ مخصوص ۴۵ قوت قلبی برای مردم هستید.

بنابراین گزارش، دریادار سیاری همچنین به منظور روند جلوگیری از جاری شدن سیل در منطقه خوزستان و امدادرسانی تیپ ۴۵ شوشتر از سیل بندها و سد گتوند بازدید کرد./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

ساخت هزار و 100 خانه سازمانی در مشهد

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود:  تعداد خانه‌های سازمان...

امروز تنها مرجع تخصصی آموزش‌های پدافند هوایی دانشگاه خاتم الانبیا(ص)ارتش است

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش  افزود: پدافند هوایی یک حوزه تخصصی و تجهیزات محور است...

بیانیه ارتش بمناسبت سوم خرداد

در بیانیه ارتش آمده است: آزادسازی خرمشهر   اوج اقتدار ملی و محصول مقاومت، همبستگی و پ...

پیام تبریک دریادار سیاری به سرداران فدوی و نقدی

دریادار سیاری  انتصاب جانشین فرمانده کل سپاه و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news