اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
14 فروردین 1398 14 فروردین 1398
19:30 19:30

قول رئیس مجلس به کشاورزان آسیب دیده از سیل

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:نحوه مدیریت بحران ،تقویت استان ها از نظر تجهیزاتی و تامین منایع برای اجرای طرح ها ی زیرساختی به منظور کاهش خسارت ها و تامین منابع لازم برای طرح های پیشگیرانه از جمله موارد پیش بینی شده در این قانون است.

اطمینان رئیس مجلس به کشاورزان آسیب دیده از سیل: خسارت‌ها پرداخت می‌شود

به گزارش سلام نو، علی لاریجانی عصر امروز در حاشیه سفر چند ساعته به استان مرکزی و بازدید از برخی مناطق سیل زده شهر اراک افزود:اخیرا قانونی در مجلس در خصوص ساختار مدیریت بحران در کشور تصویب شده است که به زودی ابلاغ خواهد شد .

وی گفت: نحوه مدیریت بحران ،تقویت استان ها از نظر تجهیزاتی و تامین منایع برای اجرای طرح ها ی زیرساختی به منظور کاهش خسارت ها و تامین منابع لازم برای طرح های پیشگیرانه از جمله موارد پیش بینی شده در این قانون است.

رییس مجلس همچنین با اشاره به خسارت های سیل اخیر در استان های شمالی ، غربی و جنوب کشور و مشکلات ناشی از آن تصریح کرد:مهمترین مسئله پیشگیری است به این‌معنی که با توجه به اینکه ما در منطقه خشک قرارداریم ، باید سرمایه گذاری هایی صورت گیرد که بتوان از نزولات اسمانی استفاده خوبی کرد که البته تصمیم گیری هایی در سال گذشته در خصوص بندها و سدها و آبخیزداری انجام شده که همه موثر بوده و لازم است گسترش پیدا کند.
رییس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای میزان خسارات وارد شده باید به سرعت تصمیم‌گیری شود افزود:تمام افرادی که در بخش های کشاورزی از بابت مدیریت و مهار روان آب ها خسارت دیدند اطمینان داشته باشند که خسارات آنها پرداخت خواهد شد و در این زمینه جای نگرانی وجود نخواهد داشت.
لاریجانی ادامه داد: مردم برای جبران خسارات تخریب ساختمان ،تاسیسات و محل کسب نگران نباشند چراکه که منابع بلاعوض و منابع با سود اندک برای آنها در نظر گرفته شده است./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

ابلاغ قانون موافقتنامه تشویق و حمایت متقابل از سرمایه‌گذاری بین دولت ایران و دولت جمهوری چک

 دو قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ شد...

لاریجانی: بانک‌ها برای تأمین سرمایه در گردش صنایع با مشکلاتی روبه‌رو هستند

 رئیس مجلس شورای اسلامی افزود:  براساس قانون و با اذن مقام معظم رهبری، اعتباری بالغ ب...

اصلاح لایحه تعیین تکلیف تابعیت فرزندان زنان ایرانی

 نمایندگان ملت مصوبه تعیین تکلیف تابعیت فرزندان زنان ایرانی و مردان خارجی را   اصلاح ...

اصلاح طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی

نمایندگان ملت طرح تعیین تکلیف کارگزاران بیمه کشاورزی را اصلاح کردند.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news