اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398
15 فروردین 1398
19:20

قایق‌های امدادی با هواپیمای اف 27 به مناطق سیل زده اعزام شدند

4 فروند هواپیمای اف 27 و بالگرد‌ ای بی 212 به همراه تکاوران، غواصان، تجهیزات امداد و نجات و 16 قایق برای کمک رسانی به اهواز اعزام شدند.

به گزارش سلام نو، امیر دریادار دوم منصور روح الامینی، در خصوص امداد رسانی به مناطق سیل زده گفت: تجهیزات و امکانات هوادریای نیروی دریایی ارتش آماده امدادرسانی در مناطق سیل زده هستند.
وی ادامه داد: 4 فروند هواپیمای اف 27 و بالگرد‌ ای بی 212 به همراه تکاوران، غواصان، تجهیزات امداد و نجات و 16 قایق برای کمک رسانی به اهواز اعزام شدند.
فرمانده هوادریای ارتش با بیان اینکه این تجهیزات در اهواز مستقر هستند، ادامه داد: تجهیزات مورد اشاره در حال کمک رسانی به مردم سیل زده استان‌های خوزستان و جنوب لرستان هستند.
امیر دریادار روح الامینی با بیان اینکه بنا به نیاز ستاد مدیریت بحران در هر نقطه‌ای امدادرسانی می‌کنیم، افزود: تجهیزات هوادریای نداجا در اهواز مستقر شده و از آن استان امدادرسانی‌ها مدیریت می‌شود.
وی به امدادرسانی‌های صورت گرفته در استان گلستان اشاره کرد و افزود: دو فروند بالگرد ‌ای بی 212 به مدت 13 روز در مناطق سیل زده مستقر شدند و 75 ساعت پرواز و 180 سورتی پرواز انجام دادند.
امیردریادار روح الامینی با بیان اینکه بالگرد‌های هوادریای نیروی دریایی ارتش موادغذایی، آب و کمک‌های لازم را به مناطق سیل زده انتقال دادند، اضافه کرد: بالگرد‌های ما طی این مدت از طلوع آفتاب تا غروب خورشید به طور مداوم به امدادرسانی مردم سیل زده مناطق آق قلا و گمیشان پرداختند.
وی به اقدام بارز هوادریای نیروی دریایی ارتش در مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: انتقال لوازم و تجهیزات شناور توسط وسائل پروازی برای اولین بار بود که به مناطق سیل زده انجام شد./ایرنااخبار مرتبط

واکنش علی مطهری به حضور حشدالشعبی در خوزستان

نایب رئیس مجلس اظهار کرد: به حضور حدالشعبی عراق در خوزستان برای کمک به سیل زدگان بدبی...

سردار تنگسیری:‌ حامیان تروریست در منطقه را همه می‌شناسند

دریادار تنگسیری از حمایت‌های مجلس جمهوری اسلامی ایران از سپاه قدردانی کرد و گفت: حامی...

سردار تنگسیری : 8 فروند شناور از سوی حشد‌الشعبی در امداد‌رسانی‌ها به کمک ما ارسال شد

فرمانده نیروی دریایی سپاه  کمک نیروهای حشدالشعبی عراق به مردم مناطق سیل‌زده کشور را ت...

کاظمی نماینده مردم پلدختر: بحث اسکان موقت هرچه سریع‌تر انجام شود

 نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی افزود:  نیروهای جهادی و نظامی همگی پای کار ...

دیدگاه خود را بنویسید