اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 15 خرداد 1399
15 فروردین 1398 15 فروردین 1398
22:56 22:56

کنایه فرکی به هوادارن پرسپولیس

حسین فرکی درباره بازی امروز پیکان برابر پرسپولیس گفت:  ما تلاش کردیم بازی را در ابتدا ببریم، اما در نهایت دوست داشتیم با یک امتیاز به پایان برسانیم. او البته به جو ورزشگاه نیز اشاره‌ای داشت.

به گزارش سلام نو، فرکی پس از باخت تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: پیش‌بینی ما قبل از بازی این بود که دیدار سخت و دشواری خواهیم داشت، دلایلش هم مشخص بود، چون با تیمی بازی می‌کردیم که صدرنشین لیگ و نماینده ایران در آسیاست، با تیمی بازی می‌کردیم که دربی را برده بود و در نهایت با تیمی بازی می‌کردیم که از شرایط میهمانی استفاده کرد. هر چند که ما میزبان بودیم، اما ورزشگاه برای آنها بود و همه قرمزپوش بودند. میزبانی و میهمانی برای ما تفاوتی نداشت.

وی افزود: اینها مسائل حاشیه‌ای بود که به آن اشاره کردم. ما تلاش کردیم بازی را در ابتدا ببریم، اما در نهایت دوست داشتیم با یک امتیاز به پایان برسانیم. این اتفاق نیفتاد و از نظر فنی همه‌ی توان‌مان را به کار نگرفتیم. وقتی تیمت یک بازیکن کم کار آن هم مقابل پرسپولیس داشته باشد، به مشکل می‌خورید، در تیم ما پنج شش بازیکن تحت تأثیر شرایط بازی قرار گرفتند و نتوانستند بازی‌های گذشته را به نمایش بگذارند. توصیه ما همیشه این است که شروع و پایان هر دو نیمه را با تمرکز به پایان برسانیم، چون در این زمان‌ها خیلی اتفاقات می‌افتد.

سرمربی تیم فوتبال در ادامه اظهار داشت: پنالتی حریف را دروازه‌بان ما گرفت و عملکرد خوبی داشت، اما متأسفانه در دقایقی گل خوردیم که برگشت به بازی سخت بود. اگر چه در نیمه اول می‌توانستیم به گل برسیم و شرایط می‌توانست تغییر کند، اما این اتفاق نیفتاد. وقتی مقابل تیم پرسپولیس اشتباه کنید، جایی برای جبران ندارید. توانایی فنی پرسپولیس بالاتر بود و مجموعه‌ای از بازیکنان ملی‌پوش در این تیم حضور دارند. به پرسپولیسی‌ها تبریک می‌گویم. ما هم تلاش می‌کنیم جایگاه مناسبی در جدول در این فصل داشته باشیم. به این موضوع هم امیدواریم.

فرکی در پایان تصریح کرد: دیدار بعدی ما روز دوشنبه است و سپس چند روز دیگر باز هم بازی داریم. فاصله بازی‌های ما کم است و برای تیمی مثل ما که می‌خواهد خودش را بازسازی و ریکاوری کند، کار سخت خواهد بود. تلاش می‌کنیم در دیدارهای بعد این نتیجه را جبران کنیم و نتایجی را که حق‌مان است، بگیریم.

اخبار مرتبط

icon news

پست اینستاگرامی برانکو برای پرسپولیسی‌ها+عکس

سرمربی سابق تیم پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرامش از دوران حضور خود در پرسپولیس ...

سکوت گلر پرسپولیس درباره رفتنش به آنتورپ

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم  پرسپولیس درباره پیوستنش در پایان فصل به آنتورپ در لیگ...

پرسپولیس استوکس را اخراج کرد

مهدی خواجوند، با تایید فسخ قرار داد آنتونی استوکس گفت که با نامه نگارهای باشگاه بندها...

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news