اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 15 خرداد 1399
16 فروردین 1398 16 فروردین 1398
19:05 19:05

پیکان باخت مقابل پرسپولیس را فراموش خواهد کرد؟

 هافبک پیکان با اشاره به شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت که برای ادامه راه باید این شکست را فراموش کنند تا بتوانند بهترین نتیجه ممکن را کسب کنند.

به گزارش سلام نو، ماهان رحمانی، هافبک پیکان درباره شکست تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازی سختی بود و نباید بر پایه نتیجه بازی، برد پرسپولیس را ساده بدانید. ما در بیشتر بازی توانستیم نبض بازی را در اختیار بگیریم و این در حالی است که از انگیزه زیادی نیز برای دستیابی به نتیجه برخوردار بودیم. با این حال شانس در این بازی با ما یار نبود.


وی ادامه داد: این بازی در زمین خودمان برگزار شد اما هیچ شباهتی به میزبانی ما نداشت. اتفاقی که در دیدار با استقلال نیز شاهد آن بودیم و هواداران رقیب استادیوم را تحت کنترل خود در آورده بودند و این مساله خیلی تاثیرگذار بود. هواداران پرسپولیس کمک زیادی به این تیم کردند تا آنها شرایط را در بازی به سود خودشان در بیاورند. روحیه بالای بازیکنان پرسپولیس نیز بعد از برد در دربی به آنها کمک کرد.
هافبک پیکان با اشاره به جنگ بزرگ خط میانی دو تیم گفت: هافبک های دو تیم جنگ بزرگی را در این بازی پشت سر گذاشتند و ما نیز در تلاش بودیم تا بتوانیم مالکیت این بخش از زمین را نصیب خودمان کنیم و در بیشتر زمان بازی نیز تلاش مان موفق بود اما در نهایت به خواسته‌مان نرسیدیم. باخت مقابل پرسپولیس تلخ بود و در شرایطی که طی هفته‌های اخیر به نتایج خوبی رسیده بودیم شکل گرفت. با این حال باید خیلی زود ریکاوری روحی کنیم و این باخت را فراموش کنیم. لیگ همچنان ادامه دارد و باید تلاش کنیم تا برای نشان دادن پتانسیل و توانایی خودمان در پایان لیگ به رتبه مناسبی دست پیدا کنیم.


رحمانی در پایان گفت: بازی حساسی را هفته آینده مقابل ذوب آهن در پیش داریم. باید در این بازی به سه امتیاز دست پیدا کنیم و حریف مستقیم خودمان را در رتبه بالای جدول پشت سر بگذاریم. همانطور که گفتم باید هر چه زودتر باخت مقابل پرسپولیس را فراموش کنیم و با یک برد زودهنگام بار دیگر شرایط بازگشت به رتبه بالای جدول را برای خودمان شکل دهیم.

اخبار مرتبط

icon news

پست اینستاگرامی برانکو برای پرسپولیسی‌ها+عکس

سرمربی سابق تیم پرسپولیس با انتشار پستی در اینستاگرامش از دوران حضور خود در پرسپولیس ...

سکوت گلر پرسپولیس درباره رفتنش به آنتورپ

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم  پرسپولیس درباره پیوستنش در پایان فصل به آنتورپ در لیگ...

پرسپولیس استوکس را اخراج کرد

مهدی خواجوند، با تایید فسخ قرار داد آنتونی استوکس گفت که با نامه نگارهای باشگاه بندها...

دلیل حضور بیرانود در دفتر پرسپولیس چه بود؟

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس سه‌شنبه هفته گذشته به دفتر این باشگاه رف...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news