اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
18 فروردین 1398 18 فروردین 1398
08:30 08:30

اقدام عجیب تویوتا برای حفظ محیط زیست

تویوتا برای کمک به خودروسازهایی که خودرو هیبریدی تولید می کنند و برای کمک به حفظ محیط زیست دسترسی به پتنت و حق اختراع آنها را تا سال ۲۰۳۰ میلادی آزاد کرده است.

1

به گزارش سلام نو، با توجه به افزایش محبوبیت خودروهای پاک و دوستدار محیط زیست اعم از برقی، الکتریکی، هیبریدی و پلاگین هیبریدی، بسیاری از شرکت‌های خودروسازی فعال در کشورهای جهان در سال‌های اخیر تصمیم گرفته‌اند که به سمت تولید این دسته از محصولات حرکت کنند.

حالا در تازه‌ترین اخبار منتشر شده در وب سایت tech crunch می‌توان دریافت که شرکت ژاپنی تویوتا در جدیدترین تصمیم و اقدام خود می‌خواهد دسترسی به بالغ بر ۲۴ هزار پتنت و حق اختراع مربوط به خودروهای هیبریدی تولیدی خود را آزاد کرده و باز بگذارد تا شرکت و استارتاپ‌های دیگر نیز بتوانند خودروهای هیبریدی دوستدار محیط زیست جدیدی را طراحی کرده و به مرحله تولید برسانند و بدین ترتیب رقابت در عرصه تولید خودروهای پاک را به بیشترین میزان ممکن برسانند.

معاون اول شرکت تویوتا در این خصوص می‌گوید: ما قصد داریم خود را برای روزهای آینده و ورای فناوری کنونی در صنعت خودروهای برقی و الکتریکی آماده کنیم و این بدان معناست که سایر شرکت‌های فعال در این حوزه نیز باید فعالیت قابل قبول و محصولات به روز و مدرنی را به مرحله تولید برسانند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

قیمت خودروهای پر فروش دنیا

برخی خودروها به خاطر کیفیت و برخی دیگر به علت داشتن قیمت اقتصادی در دنیا پر فروش هستن...

با ۵۰ تا ۷۰میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟

اگر می‌خواهید با 50 تا 70 میلیون تومان خودرو صفر کیلومتر بخرید این خبر را تا انتها دن...

کدام خودروها در بازار پرفروش هستند؟

در این گزارش انواع و قیمت خودروهای پرطرفدار در روزهای گذشته گردآوری شده است.

ادامه ریزش قیمت خودرو

مشاهدات میدانی به ما می گوید قیمت خودرو روند نزولی خود را ادامه می دهد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news