اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 28 تیر 1398
18 فروردین 1398 18 فروردین 1398
16:56 16:56

تقدیر از تلاش پلیس در برقراری امنیت کشور

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش مجاهدانه همه سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همکاری خوب مردم به روند امدادرسانی سرعت بیشتری داده است.

تلاش پلیس در برقراری امنیت کشور ستودنی است

به گزارش سلام نو، سرلشکر "محمد باقری" در حاشیه بازدید میدانی از مناطق سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان یگان ویژه در اجرای اقدامات موثر در برقراری امنیت، انتظام‌بخشی و ارائه خدمات به سیل‌زدگان این شهرستان گفت: امروز پلیس نماد خدمتگزاری در جامعه است.

وی افزود: تلاش فرمانده و مجموعه پلیس ویژه در برقراری امنیت کشور ستودنی است و مردم واقعا احساس امنیت می‌کنند چراکه پلیس در تمام صحنه‌ها حاضر است و با تلاش و فداکاری و خدمات شبانه‌روزی آسایش و آرامش را برای مردم فراهم می‌کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه پلیس ویژه از اقتدار خوبی در سطح نیروهای مسلح برخوردار است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و ... برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل‌زده و با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی و لجستیکی خود به منظور تامین نظم و امنیت وارد صحنه شده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

سرلشکر باقری با تاکید بر حفظ امنیت و آرامش مناطق سیل‌زده خاطرنشان کرد: تلاش مجاهدانه همه سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همکاری خوب مردم به روند امدادرسانی سرعت بیشتری داده است.

سرهنگ "حسین امجدیان" نماینده یگان‌های ویژه در منطقه سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات موثر یگان ویژه در این مناطق گفت: یگان ویژه با حضور و برنامه‌ریزی موثر، فعال‌سازی ایستگاه‌های ایست و بازرسی و گشت‌های مداوم در این مناطق، علاوه بر انجام وظیفه ذاتی و قانونی یعنی تأمین امنیت آسیب‌دیدگان از سیل، در روند امدادرسانی و تسهیل در تردد خودروهای حامل کمک‌های مردمی نیز به خوبی ایفای نقش کرده است./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

پیام تسلیت سرلشکر باقری در پی درگذشت امیر سرتیپ «احمد ترکان»

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت امیر سرتیپ «احمد ترکان» از یادگاران دفاع مق...

حذف الزام به تراشیدن موی سر سربازان در سربازی

رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح  افزود: تراشیدن موی سربازان از ای...

پاسخی سخت و کوبنده در انتظار کسانی خواهد بود که قصد دارند به امنیت کشور و مرزها آسیب برسانند

سرلشگر باقری  از خطوط مرزی شمال شرق کشور بازدید و سخنرانی کرد.

سرلشکر باقری: برای مقابله با هرگونه اقدام خصمانه علیه کشورمان آماده‌ایم

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  اظهار کرد: ایران اسلامی نشان داد که جنگ‌طلب نیست و قصد بدع...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news