اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
18 فروردین 1398
16:56

تقدیر از تلاش پلیس در برقراری امنیت کشور

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: تلاش مجاهدانه همه سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همکاری خوب مردم به روند امدادرسانی سرعت بیشتری داده است.

تلاش پلیس در برقراری امنیت کشور ستودنی است

به گزارش سلام نو، سرلشکر "محمد باقری" در حاشیه بازدید میدانی از مناطق سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن تقدیر از زحمات شبانه‌روزی کارکنان یگان ویژه در اجرای اقدامات موثر در برقراری امنیت، انتظام‌بخشی و ارائه خدمات به سیل‌زدگان این شهرستان گفت: امروز پلیس نماد خدمتگزاری در جامعه است.

وی افزود: تلاش فرمانده و مجموعه پلیس ویژه در برقراری امنیت کشور ستودنی است و مردم واقعا احساس امنیت می‌کنند چراکه پلیس در تمام صحنه‌ها حاضر است و با تلاش و فداکاری و خدمات شبانه‌روزی آسایش و آرامش را برای مردم فراهم می‌کند.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اینکه پلیس ویژه از اقتدار خوبی در سطح نیروهای مسلح برخوردار است، تصریح کرد: نیروی انتظامی در کنار سایر نیروهای مسلح اعم از سپاه، ارتش، بسیج و ... برای کمک و امدادرسانی به مردم سیل‌زده و با بهره‌گیری حداکثری از تمام توان و امکانات مهندسی و لجستیکی خود به منظور تامین نظم و امنیت وارد صحنه شده و در این راه از هیچ کمکی دریغ نکرده است.

سرلشکر باقری با تاکید بر حفظ امنیت و آرامش مناطق سیل‌زده خاطرنشان کرد: تلاش مجاهدانه همه سازمان‌ها و دستگاه‌های متولی و همکاری خوب مردم به روند امدادرسانی سرعت بیشتری داده است.

سرهنگ "حسین امجدیان" نماینده یگان‌های ویژه در منطقه سیل‌زده شهرستان پلدختر استان لرستان، ضمن ارائه گزارشی در خصوص اقدامات موثر یگان ویژه در این مناطق گفت: یگان ویژه با حضور و برنامه‌ریزی موثر، فعال‌سازی ایستگاه‌های ایست و بازرسی و گشت‌های مداوم در این مناطق، علاوه بر انجام وظیفه ذاتی و قانونی یعنی تأمین امنیت آسیب‌دیدگان از سیل، در روند امدادرسانی و تسهیل در تردد خودروهای حامل کمک‌های مردمی نیز به خوبی ایفای نقش کرده است./ایلنا

اخبار مرتبط

پیام سرلشکر باقری به مناسبت سالروز تصویب اساسنامه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح  در پیامی نوشت: حافظه تاریخی ملت ایران گواهی می دهد ،سپاه د...

پیشنهاد یک نماینده برای نحوه جبران خسارات مردم سیل‎‌زده

نمیانده مردم قم در مجلس شورای اسلامی درباره تامین خسارات ناشی از سیل گفت: اولین محل ت...

سردار باقری در فضای مجازی هیچ صفحه‌ای ندارد

مرکز ارتباطات و تبلیغات دفاعی ستادکل نیروهای مسلح اعلام کرد که سردار باقری هیچ فعالیت...

امیر دریادار سیاری از مناطق سیل زده سوسنگرد بازدید کرد/گفت و گو با امام جمعه استان

فرمانده قرارگاه امداد ذوالفقار ارتش در خوزستان از مناطق سیل‌زده شهر سوسنگرد بازدید کر...

دیدگاه خود را بنویسید