اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 29 اردیبهشت 1398
19 فروردین 1398
08:36

سلحشوری:گلایه از آنهایی است که چیزهای ساختند که امروز مجبور به منفجر کردن آن هستند

یک عضو فراکسیون امید گفت: بهتر است هلال احمر به عنوان نهاد متولی اقداماتش را انجام دهد و با ارتش و سپاه تقسیم کار کند؛ قطعاً در این شرایط با همکاری کارها بهتر پیش می‌رود.

امدادرسانی به مردم سیل زده روستاهای دمرود و افرینه - لرستان

به گزارش سلام نو، پروانه سلحشوری  با بیان این که کارها برای حل مشکلات مردم سیل زده در حال انجام است گفت: مردم ما نشان دادند که در هر شرایطی همراه بودند لذا اکنون وظیفه مسوولان است که تمامی همتشان را برای رفع مشکلات مردم سیل زده به کار گیرند. اکنون چند استان با چندین شهر درگیر سیل هستند که این تازه ابتدای کار است؛ بعد از این عواقب و پیامدهای آن مشخص می‌شود که چقدر مردم گرفتار هستند.

وی با طرح این پیشنهاد که باید هلال احمر به عنوان نهاد متولی به سیل زدگان کمک کند گفت: نباید اقدامات باعث دوباره کاری شود. بهتر است هلال احمر به عنوان نهاد متولی اقداماتش را انجام دهد و با ارتش و سپاه تقسیم کار کند؛ قطعاً در این شرایط با همکاری کارها بهتر پیش می‌رود.

نماینده تهران با تاکید بر این که گله گذاری فایده ندارد گفت: گلایه از آنهایی است که چیزهای ساختند که امروز مجبور به منفجر کردن آن هستند. اگر آن زمان با مواد اولیه درست ساخت و ساز صورت می‌گرفت این اتفاقات پیش نمی‌آمد. راه آهن درست کردند و بعد خودشان منفجر کردند؛ اینها همه به این دلیل است که در کشور ما کار کارشناسی صورت نمی‌گیرد. نمونه بارز آن در سیل شیراز مشاهده می‌شود که مسیر رودخانه را جاده ساختند و آن فاجعه به وجود آمد./ایسنا

اخبار مرتبط

لاریجانی : کمک ۱۳۰ میلیاردی مردم در سیل اخیر نشانه اعتماد مردم به هلال احمر است

 رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: نگاه مجلس به هلال احمر مثبت است.  

پاس گل سعید قاسمی به آمریکا و اسرائیل/چرا هیچ کس با سعید قاسمی برخورد نمی‌کند؟

اظهارات سعید قاسمی به سرعت دست مایه حمله سازمان یافته رسانه‌های مخالف ایران شد و موج ...

دومین محموله کمک‌های کویت به کشور رسید

سفارت کویت در تهران  بیانیه ای منتشر کرده و ضمن ارسال دومین محموله کمک‌های انسان دوست...

رهبر انقلاب: ویرانی‌ها و تخریب خانه‌ها و مزارع باید جبران شود و خواهد شد/ جبهه طاغوت با اصل و هویت حرکت توحیدی مخالف است

در سالروز بعثت پیامبر اعظم صلی‌الله‌علیه‌وآله، جمعی از مسئولان نظام و سفرای کشورهای ا...

دیدگاه خود را بنویسید