اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 28 تیر 1398
19 فروردین 1398 19 فروردین 1398
11:19 11:19

سپاه پاسداران متعلق به همه مردم ایران است

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران چون خاری در چشم آمریکا و اسراییل فرو رفته است. 

به گزارش سلام نو، داود محمدی  افزود: علت مخالفت دولت آمریکا با سپاه پاسداران شکست های پی در پی در منطقه به واسطه مقابله سپاه با اشکال مختلف حرکت های تروریستی دست ‌پرورده دولت آمریکا است.
وی گفت:آمریکا قبل از این ‌نیز با قرار دادن برخی از فرماندهان سپاه در لیست تحریم ها به خیال خام خود به دنبال حذف این جریان موثر انقلاب اسلامی بودند، در حالیکه سپاه پاسداران به عنوان نهادی برخواسته از متن و بطن مردم وظیفه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را همواره به نحو عالی و بی توجه به اقدامات معاندان به این ملت و مملکت انجام داده است.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران جزو ارزش های نظام و انقلاب به شمار می رود، بیان‌ کرد: مردم و کشور طی 40 سال گذشته برای صیانت از سپاه پاسداران هزینه های فراوانی پرداخت کرده اند و قطعا در برابر این اقدام آمریکا کوتاه نخواهند آمد و دولت آمریکا هزینه سنگینی بابت هرگونه تصمیم نامعقول خود پرداخت خواهد کرد.
محمدی گفت:دولت آمریکا به خیال خام خود فکر می کند با قرار دادن این ‌نیروی عظیم مردمی در لیست سازمان های تروریستی یا تحریمی می تواند با توان و بنیه نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران مقابله کند در حالیکه امروز به اتکای جوانان برومند کشورمان توانسته ایم در زمینه دفاعی و نظامی خودکفا و مستقل بوده و از هرگونه تهدیدی در امان باشیم.
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی افزود:سپاه پاسداران متعلق به همه مردم ایران است و به هیچ جناح ، حزب، دسته و گروهی تعلق ندارد و قطعا انجام این حرکت نابخردانه از سوی ترامپ با واکنش صریح مردم ایران رو به رو خواهد شد. /خبرانلایناخبار مرتبط

icon news

آیت‌الله امامی کاشانی: آمریکا با عهدشکنی در برجام موجب خجالت و ذلت ملت آمریکا شد

امام جمعه موقت تهران افزود:در ملاقاتی که ائمه جمعه با رهبر انقلاب داشتند ایشان و بر ل...

به زودی تصاویر پهپادهای سپاه از ناوچه "یو اس اس باکسر" آمریکایی که مدعی سرنگون آن است را منتشر می کنیم

روابط عمومی سپاه پاسداران سرنگونی پهپاد ایرانی توسط امریکا را تکذیب کرد.

قدیری ابیانه:استراتژی آمریکا برای جلوگیری سقوطش اشغال منابع نفتی ایران است

یک کارشناس مسائل بین الملل پیش خطبه نمازجمعه تهران  افزود:  بدهی دولت فدرال آمریکا ۲۲...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news