اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
19 فروردین 1398
11:19

سپاه پاسداران متعلق به همه مردم ایران است

رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران چون خاری در چشم آمریکا و اسراییل فرو رفته است. 

به گزارش سلام نو، داود محمدی  افزود: علت مخالفت دولت آمریکا با سپاه پاسداران شکست های پی در پی در منطقه به واسطه مقابله سپاه با اشکال مختلف حرکت های تروریستی دست ‌پرورده دولت آمریکا است.
وی گفت:آمریکا قبل از این ‌نیز با قرار دادن برخی از فرماندهان سپاه در لیست تحریم ها به خیال خام خود به دنبال حذف این جریان موثر انقلاب اسلامی بودند، در حالیکه سپاه پاسداران به عنوان نهادی برخواسته از متن و بطن مردم وظیفه صیانت از دستاوردهای انقلاب اسلامی را همواره به نحو عالی و بی توجه به اقدامات معاندان به این ملت و مملکت انجام داده است.
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران جزو ارزش های نظام و انقلاب به شمار می رود، بیان‌ کرد: مردم و کشور طی 40 سال گذشته برای صیانت از سپاه پاسداران هزینه های فراوانی پرداخت کرده اند و قطعا در برابر این اقدام آمریکا کوتاه نخواهند آمد و دولت آمریکا هزینه سنگینی بابت هرگونه تصمیم نامعقول خود پرداخت خواهد کرد.
محمدی گفت:دولت آمریکا به خیال خام خود فکر می کند با قرار دادن این ‌نیروی عظیم مردمی در لیست سازمان های تروریستی یا تحریمی می تواند با توان و بنیه نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران مقابله کند در حالیکه امروز به اتکای جوانان برومند کشورمان توانسته ایم در زمینه دفاعی و نظامی خودکفا و مستقل بوده و از هرگونه تهدیدی در امان باشیم.
رییس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی افزود:سپاه پاسداران متعلق به همه مردم ایران است و به هیچ جناح ، حزب، دسته و گروهی تعلق ندارد و قطعا انجام این حرکت نابخردانه از سوی ترامپ با واکنش صریح مردم ایران رو به رو خواهد شد. /خبرانلایناخبار مرتبط

هاشم زائی:به میان آمدن وعده‌های غیر عملی و مطرح شدن آنها از سوی کاندیداها قابل اغماض است

نماینده مردم تهران در مجلس افزود:  اگر یک فردی که در امور اجرایی بوده و از امور کشور ...

آغاز تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کشور

نماینده مردم قائمشهر از آغاز تحقیق و تفحص از سازمان خصوصی سازی کشور از هفته آینده خبر...

جمالی: ما فروشنده خوب نفت هستیم و کشورهای خوبی هم خریدار هستند

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود:  به هیچ عنوان آمریکا نم...

دیدگاه خود را بنویسید