اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه 06 اردیبهشت 1398
20 فروردین 1398
10:55

ایمن ابادی: تصمیم ناشیانه آمریکا ناشی از عدم شناخت ملت غیور ایران است

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی گفت: امروز همه پاسدار هستیم و زیر چتر بزرگ ولایت از این انقلاب و سپاه حمایت می کنیم.

ترامپ نمی‌تواند با اقدامات ابلهانه خود مردم ایران را خسته کند/ تا آخرین قطره خون خود از سپاه پشتیبانی می‌کنیم

به گزارش سلام نو، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی، با اشاره به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در لیست گروه های تروریستی توسط آمریکا، گفت: این اقدام، اقدامی جاهلانه بود و ترامپ با این اقدام منطقه را به سمت ناآرامی هدایت کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی افزود: این تصمیم ناشیانه آمریکا ناشی از عدم شناخت ملت غیور ایران است، دولت آمریکا عامل نابودی کشورهای منطقه مانند عراق، افغانستان و یمن است و نمی تواند با این بازی ها بر اقدامات خود سرپوش گذارد.

وی با بیان اینکه آمریکا، داعش را که سردسته تروریست ها بود ایجاد کرد، اظهار کرد: تروریست اسرائیل و دولت وهابی سعودی است، تروریست آمریکاست که هواپیمای مسافربری ایران را سرنگون کرده و مردم بی‌گناه ما را در خلیج فارس غرق کرد و به فرمانده خود مدال داد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است ما در داخل در انجام امور اختلاف سلیقه داشته باشیم اما سبزپوشی امروز نمایندگان نشان‌دهنده این است که همه برای حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را به کار می بریم.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما زیر چتر بزرگ ولایت، حفظ نظام جمهوری اسلامی ایران را تعقیب می کنیم، تصریح کرد: براساس اصول متعدد جمهوری اسلامی ایران حافظ نظام و انقلاب سپاه پاسداران است و ملت ایران تا آخرین قطره خون خود از سپاه پشتیبانی می کند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی با بیان اینکه امروز مردم برای حمایت از سپاه همه پاسدار هستند، گفت: توفیق حضور در ۸ سال جبهه جنگ را داشتم و در ۲۰ بهمن ۱۳۶۶ در شلمچه مجروح شدم، هنوز ترکش آمریکا در کمرم است و ۷۰ درصد سلامتی خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کردم با این حال بنده و ۴۰۰ هزار جانباز آماده ایم تا آخرین قطره خون خود را با افتخار تقدیم انقلاب کنیم.

جعفرزاده اظهار کرد: امروز همه پاسدار هستیم و زیر چتر بزرگ ولایت از این انقلاب و سپاه حمایت می کنیم. ترامپ بداند با این اقدام ابلهانه نمی‌تواند مردم ایران را خسته کند بلکه اتحاد، استحکام، وفاق و همدلی مردم بیشتر شده و بهتر پای این نظام می ایستند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: آمریکا نمی تواند ارتشی را که به سیل زده ها خدمت می کند تروریست خطاب کند، سپاه ارتشی انقلابی و مردم است و این ملت تا آخرین قطره خود به پای آن می ایستد./ایلنا

اخبار مرتبط

امامی کاشانی: نباید در هیچ شرایطی تولید متوقف شود

خطیب موقت نمازجمعه تهران گفت:آمریکا از روز اول دشمن ما بود اما این دولت احمق آمد و پر...

جمالی: ما فروشنده خوب نفت هستیم و کشورهای خوبی هم خریدار هستند

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود:  به هیچ عنوان آمریکا نم...

با هرگونه معامله صلح که حقوق فلسطینی را برآورده نکند مخالف هستند

قائم مقام جمعیت دفاع از ملت فلسطین  افزود:  اجرای طرح معامله قرن در توان آمریکایی‌ها ...

خط و نشان سپاه برای آمریکا

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران گفت: ما در مقابل آمریکا حرف از دفاع نمی ...

دیدگاه خود را بنویسید