اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 28 تیر 1398
20 فروردین 1398 20 فروردین 1398
16:25 16:25

انتصابی جدید در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

 رویا رفیعی با حکم وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد.

​مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

به گزارش سلام نو، محمد شریعتمداری (وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی) طی حکمی، رویا رفیعی را به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

نظر به مراتب تعهد، تخصص و شایستگی‌های علمی سرکار عالی، به موجب این حکم شما را به عنوان  «مدیرکل دفتر  مدیریت عملکرد» منصوب می‌نمایم.

سازمان‌های کارآمد، بخش قابل توجهی از موفقیت خود را مستلزم راهبری ضوابط مدبرانه قواعد مدیریت عملکرد هستند. رعایت این ضوابط، محور فعالیت‌های سازمان‌های پیشرو بوده، توقع به حق جامعه نیز معطوف به این مهم است که در سازمان‌های با ماموریت‌های اجتماع محور، سامان امور باید از چنان جانمایه‌ای برخوردار شود که از طرق مختلف بویژه با نظارت هوشمندانه، نقدپذیری، پاسخگویی و مواجهه صادقانه با مخاطبان، مشارکت محوری، بکارگیری بهینه سرمایه‌ها، با حفظ حقوق مردم و رفع تبعیضات ناروا، نیل به روابط و مناسبات عادلانه انسانی، به نحو شایسته‌ای برقرار شود.

نظام مدیریت عملکرد، فرصتی فراهم می‌آورد تا عملکرد دستگاه‌های اجرایی در فضای سالم رقابتی بر اساس الگوهای روزآمد مدیریتی ارزیابی گردند که ثمره آن، افزایش رضایت و اعتماد عمومی جامعه است. بنابراین حرکت در مسیر مولفه‌های چون همسوسازی، انسجام بخشی و نیز راهبری امور اجرایی معاونت‌ها و مدیریت‌های ستادی با واحدهای اجرایی و سازمان‌های تابعه در یک فضای ارتباطی و تعاملی اثربخش، بهره‌گیری از شاخص‌های مناسب به منظور اندازه گیری مطلوب وضعیت فعالیت‌های وزارتخانه با اهداف و انتظارات مورد نظر و نیز سنجش میزان اثربخشی، رصد، اعلام و ارائه بازخوردهای مناسب جهت اصلاح مسیر ارائه خدمات، تمهید ساز و کارهای مناسب جهت واقعی‌سازی و کارآمدسازی فرایند نظارت و ارزیابی‌ها در ابعاد شاخص‌های عمومی و اختصاصی و پیش‌بینی تمهیدات لازم جهت تسهیل تعامل متقابل مخاطبان و دستگاه از اهم اولویت‌های سرکارعالی می‌باشد.

از درگاه ایزد منان، توفیقات روز افزون شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) مسالت دارم./ایلنا

اخبار مرتبط

icon news

انتقاد شریعتمداری از نحوه انعکاس سخنانش در خبر 20:30

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به نحوه انعکاس سخنانش در خبر 20:30 واکنش نشان داد...

شریعتمداری: در وزارت تعاون دیگر دو شغله نداریم

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پرونده دو شغله ها در این وزارت خانه بسته شده است.

دستور توئیتری شریعتمداری به مدیران عامل صندوق‌ها

وزیر کار و رفاه اجتماعی در صفحع توئیتر خود نوشت: تمامی اضافه دریافت‌ها به بیت‌المال ب...

وزیر کار از موسسه خیریه "ریحانه" بازدید کرد

همزمان با آغاز سال نو؛وزیر کار و رفاه از موسسه خیریه و نیکو کاری "ریحانه" بازدید کرد.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news