اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه
پنج‌شنبه 27 تیر 1398
20 فروردین 1398 20 فروردین 1398
17:05 17:05

واکنش امیر حاتمی به تروریست خواندن سپاده از سوی آمریکا

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  اظهار کرد: این کار آمریکایی‌ها آنچنان سخیف و پیش پا افتاده و از بنیه ضعیف حقوقی برخوردار است که گمان نمی‌کنم در دنیا کسی چنین کار ضعیفی را مورد حمایت قرار دهد.

امیر حاتمی: تحریم سپاه از سوی آمریکا غیر حقوقی است

به گزارش سلام نو، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، در حاشیه جلسه علنی عصر امروز(سه‌شنبه، 20 فروردین) پارلمان در جمع خبرنگاران در واکنش به اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یک لشکر مخلص الهی هستند، مانند دو برادر ممکن است دو نوع لباس متفاوت بپوشند، اما یک لشکر و در یک صف هستند.

وی با بیان اینکه مسئولان آمریکا با این نوع کارهای احمقانه نمی‌توانند اختلافی بین نیروهای مسلح ایجاد کنند، گفت: امروز نمایندگان مجلس به عنوان عصاره ملت، لباس عزیز سپاه را پوشیدند، همه این لباس را پوشیدیم که بگوییم همه پاسدار جمهوری اسلامی و حافظ انقلاب اسلامی و نگهبان تمامیت ارضی و استقلال کشور هستیم و در مقابل دشمن در یک صف واحد قرار می‌گیریم.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح ادامه داد: این کار آمریکایی‌ها آنچنان سخیف و پیش پا افتاده و از بنیه ضعیف حقوقی برخوردار است که گمان نمی‌کنم در دنیا کسی چنین کار ضعیفی را مورد حمایت قرار دهد.

امیر حاتمی اضافه کرد: همانطور که کارهای ضعیف دیگر آمریکایی‌ها مانند بیت‌المقدس و جولان مورد مخالفت عموم جهانیان قرار گرفت، این اقدام آمریکایی‌ها هم راه به جایی نمی‌برد.

وی تصریح کرد: این اقدام آمریکایی‌ها غیرقانونی و غیرحقوقی است و نه تنها نتیجه‌ای ندارد، بلکه آثاری جز همدل و منسجم شدن ملت و مسئولان ایران نخواهد داشت.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پایان خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران براساس قانون اساسی ایران یک نهاد رسمی و دارای سابقه درخشان در دفاع از مردمی‌ترین نیروی مسلح است، به طور قطع این رفتار آنان با مخالفت شدید آزادگان جهان مواجه خواهد شد./تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

مقرهای تروریست‌ها در اقلیم کردستان عراق توسط سپاه پاسداران گلوله باران شد

 واحدهای  موشکی ، پهپادی و توپخانه نیروی زمینی سپاه مقر تروریست‌های اقلیم کردستان را ...

متلاشی شدن یک تیم تروریستی در کرمانشاه

سپاه با صدور اطلاعیه‌ای از انهداک یک باند تروریستی در منطقه جوانرود خبر داد.

اطلاعیه سپاه در مورد درگیری با یک تیم تروریستی ضدانقلاب

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)  اعلام کرد:  شب گذشته تیم دیگری از ضدانقلاب که ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news