اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

جمعه
جمعه 28 تیر 1398
21 فروردین 1398 21 فروردین 1398
12:40 12:40

جمعیت دفاع از ملت فلسطین اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران را محکوم کرد

جمعیت دفاع از ملت فلسطین در واکنش به اقدام ایالت متحده آمریکا در تروریست خواندن سپاه بیانیه صادر کرد.

واکنش‌ها به اقدام آمریکا علیه سپاه و تبعات این تصمیم

به گزارش سلام نو، متن بیانیه جمعیت دفاع از ملت فلسطین در محکومیت اقدام تروریستی آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران شجره طیبه‌ای است که از درون انقلاب اسلامی، نهال آن سر برآورده است و مأموریت آن صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی است. همانگونه که در آغاز انقلاب و زمانی که هنوز نظام اسلامی تثبیت نشده بود این نیروی نوپا در صف مقدم مبارزه با توطئه‌های مختلف ترور و جریان‌های تجزیه طلب قد برافراشت، در زمان جنگ هشت ساله ملت ایران نیز در کنار سایر نیروهای نظامی کشور در بیرون راندن دشمن متجاوز بعثی حضوری بسیار پر رنگ داشته است. این نیروی مردمی پس از جنگ نیز در چند حوزه مهم مانند مبارزه با اشرار و ضد انقلاب در مرزها و حمایت از بخش محروم کشور خصوصاً در شهرهای مرزی حضور گرمی داشته است.

با توجه به شرارت‌های برخی قدرت‌های فرا منطقه‌ای از جمله آمریکا در سطح منطقه و به ویژه خلیج فارس، همچنین جنایت‌ها و جنگ افرورزی‌های رژیم صهیونیستی، سپاه پاسداران از سوی نظام جمهوری اسلامی ایران مأموریت یافت تا با این نوع شرارت‌ها و نا امنی آفرینی‌های آمریکا و صهیونیست‌ها مقابله کند. با شروع بحران تروریست‌های تکفیری در سطح منطقه که به اعتراف مسئولان عالی رتبه رژیم تروریستی آمریکا طراحی، ایجاد و حمایت آنها از سوی امریکا بوده است و با کمک برخی رژیم‌های فاسد منطقه مانند عربستان و امارات، چندین کشور منطقه را گرفتار بحران تروریستی کرده‌اند، سپاه پاسداران مأموریت یافت تا با این نوع از تروریسم که شاید بتوان گفت خطرناک‌ترین نوع تروریسم در جهان به شمار می‌آید، مقابله کند. نتایج چندین سال مبارزه با تروریسم تکفیری پایان خلافت تروریسم داعش در سوریه و عراق و مهار تروریسم در لبنان و سوریه و عراق است که نتیجه طبیعی آن گسترش محور مقاومت و محبوبیت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سطح منطقه و نیز شکل‌گیری ارتشی مقاوم و جهان اسلامی برای صیانت از تحرکات ضد جهان اسلامی آمریکا و صهیونیست‌ها است.

بر این اساس بدیهی است که آمریکا که دولتی تروریستی و جنایتکار است و بیش از هفت هزار میلیارد دلار برای باز تعریف سلطه خود در سطح منطقه هزینه کرده اما نتیجه‌ای در بر نداشته است از اصلی‌ترین نیرویی که مانع سلطه‌طلبی آن بوده است، عصبانی باشد و در اقدامی خلاف مقررات بین‌المللی بخشی از ارتش یک کشور را تروریستی اعلام کند.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین ضمن اعلام حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و تشکر از همه اقدامات و جانفشانی‌های این نیروی مردمی و انقلابی در پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی و نیز صیانت از منافع و امنیت ملی ایران، اقدام رژیم تروریستی آمریکا در قرار دادن نام سپاه در فهرست تروریسم را شدیداً محکوم کرده و اعلام می‌دارد این اقدام در راستای نیازهای رژیم صهیونیستی بوده و نتیجه آن تنها افزایش تنش در سطح منطقه و جهان بوده و استقرار صلح و امنیت جهانی را که یک مطالبه بین المللی است کاملاً تهدید می‌کند و بدیهی است که همه مسئولیت آن متوجه رژیم حاکم بر ایالات متحده است که ارتش تروریستی آن سال‌هاست که در سطح منطقه با اقدامات تروریستی خود و تعریف و ایجاد و تجهیز و تسلیح تروریست‌های تکفیری جنگ افروزی و ناامنی آفرینی می‌کنند.

جمعیت دفاع از ملت فلسطین تردیدی ندارد که این اقدام آمریکا موجب افزایش محبوبیت سپاه پاسداران نه تنها در میان امت اسلام بلکه در سطح جهان خواهد شد و این نیرو را در استقامت بر مقاومت در راستای اعتلای اسلام و انقلاب و ایران مصمم‌تر ساخته و «برافراشتنِ پرچم لا اله الا الله و محمد رسول الله بر کاخ‌های ستم قدرت‌های شیطانی جهان» که هدف بلند انقلاب اسلامی است و در کلام نورانی امام خمینی (ره) تجلی یافته است را نزدیک‌تر خواهد ساخت. آمریکا باید بداند که سپاه یک نیروی محدود نیست، همه ایران و همه مقاومین ضد استعماری و ضد صهیونیستی بلاد اسلامی و جهان، سپاهی هستند./ایسنا

اخبار مرتبط

icon news

به زودی تصاویر پهپادهای سپاه از ناوچه "یو اس اس باکسر" آمریکایی که مدعی سرنگون آن است را منتشر می کنیم

روابط عمومی سپاه پاسداران سرنگونی پهپاد ایرانی توسط امریکا را تکذیب کرد.

مقرهای تروریست‌ها در اقلیم کردستان عراق توسط سپاه پاسداران گلوله باران شد

 واحدهای  موشکی ، پهپادی و توپخانه نیروی زمینی سپاه مقر تروریست‌های اقلیم کردستان را ...

متلاشی شدن یک تیم تروریستی در کرمانشاه

سپاه با صدور اطلاعیه‌ای از انهداک یک باند تروریستی در منطقه جوانرود خبر داد.

اطلاعیه سپاه در مورد درگیری با یک تیم تروریستی ضدانقلاب

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا(ع)  اعلام کرد:  شب گذشته تیم دیگری از ضدانقلاب که ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news