اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
جمعه
جمعه 26 مهر 1398
21 فروردین 1398 21 فروردین 1398
20:25 20:25

واکنش یادگار امام به تروریست خواندن سپاه

سید حسن خمینی با محکوم کردن اقدام وقیحانه آمریکا مبنی بر تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: اینگونه اقدامات، اولین و آخرین بار نیست، اما بیش از هرچیز باید به عوامل بروز این اقدام و عوامل ناکامی آن توجه کنیم.

سیدحسن خمینی: تروریست خواندن سپاه ماحصل ائتلاف دشمنان ایران است

به گزارش سلام نو، حجت الاسلام و المسلمین سید حسن خمینی بعد ازظهر امروز در ابتدای درس خارج فقه در حرم مطهر امام خمینی(ره) اظهار داشت: آمریکا در سال های اخیر به واسطه تحول در سران برخی کشورهای مرتجع منطقه نقش تندتری به خود گرفته و متهورانه منطقه را دستخشوش ناآرامی های زیادی قرار داده است.


وی با محکوم کردن اقدام وقیحانه آمریکا مبنی بر تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یادآور شد: اینگونه اقدامات، اولین و آخرین بار نیست، اما بیش از هرچیز باید به عوامل بروز این اقدام و عوامل ناکامی آن توجه کنیم.


سید حسن خمینی با بیان اینکه 'استقلال سیاسی' به عنوان بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی محسوب می شود، افزود: در فضای داخل کشور تمام اختلافات هنگام رسیدن به این موضوع رنگ می بازد و بدانیم که وحدت ملی بزرگترین مانع در مقابل تحقق اهداف دشمنان است.


وی تصریح کرد: ما با توسل به وحدت ملی، عمل به وصیت امام راحل و توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب و درک درست از خواسته عمومی مردم، از این هیجانات و دشمنی های زودگذر عبور می کنیم.


تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) گفت: جا دارد همه با هم این اقدام را محکوم کنیم و دعا کنیم تا خداوند این شر دشمنان را به آنها برگرداند.
وی همچنین با اشاره به وقوع سیل در کشور گفت: این حادثه نیز وحدت ملی ما را در ابعاد مادی و معنوی می طلبد؛ سیل درد مشترک همه مردم ایران است که جمعی از برادران و خواهران ما گرفتار آن شده اند.


وی با تأکید بر درس گرفتن از این رخداد برای آینده و با اشاره به زحمات همه دستگاه ها در کمک به سیل زدگان، برای آسیب دیدگان طلب صبر کرد و از همه مردم برای کمک به سیل زدگان دعوت کرد.
تولیت آستان مقدس امام خمینی(ره) در ادامه، به منزلت ماه شعبان اشاره کرد و مناجات شعبانیه را از زمره مهمترین مناجات هایی خواند که در جوامع روایی شیعه وجود دارد.


وی در این زمینه یادآور شد: وقتی از امام خمینی(ره) می پرسیدند کدام دعا بیش از همه به دل شما می نشیند، ایشان دعای کمیل و مناجات شعبانیه را نام می بردند و از همین رو در مورد مضامین این دعا بارها سخن گفته اند./خبرآنلاین

اخبار مرتبط

icon news

فوری :«روح‌الله زم» در فرانسه پناهنده بوده است

وزارت خارجه فرانسه اعلام کرده است که روح الله زم مدیر شبکه آمد نیوز در این کشور پناهن...

پیام تبریک جنتی در پی دستگیری «زم»

آیت‌الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری دستگیری روح الله زم و موفقیت‌ سپاه پاسداران در ا...

واکنش اینستاگرامی رییس دفتر رییس جمهور به بازداشت روح‌الله زم

محمود واعظی، رییس دفتر رییس جمهور در واکنش به دستگیری ادمین کانال ضد انقلاب آمد نیوز،...

چه کسانی از ایران به زم خبر می‌دادند؟ / اعتراف‌گیری از زم درست انجام شود

علی مطهری عضو فراکسیون امید مجلس درباره دستگیری سرشبکه آمد نیوز گفت:منابع خبری «زم» ب...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news