اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
چهارشنبه
چهارشنبه 18 تیر 1399
22 فروردین 1398 22 فروردین 1398
09:49 09:49

سپاه یاریگر مظلومان و مسلمانان سراسر جهان است

نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: خطاب کلمه تروریست به نیروهای شریف سپاه از طرف امریکا نشانه ضعف و ناتوانی و شکست رسمی این کشور زورگو و مستکبر است و مجلس در برابر این اقدام کوتاه نخواهد آمد. 

به گزارش سلام نو، روح الله بابایی صالح  افزود: سپاه نیرویی مردمی و محبوب ملت ایران است و آمریکا در تصمیم خود در قرار دادن سپاه به عنوان یک نیروی تروریستی دچار خطای بزرگی شده است.
وی اضافه کرد: سپاه پاسداران هرگز به نقطه ای از جهان حمله نکرده و همان گونه که از عنوان آن مشخص است به عنوان یک نیروی خدوم و پاسدار وظیفه حفاظت از انقلاب اسلامی ایران را به عهده دارد.
بابایی صالح اظهار داشت: سپاه یاریگر مظلومان و مسلمانان سراسر جهان است و کاملا بدیهی است که آمریکا تحمل پذیرش چنین نیروی مردم نهاد و خالص را در ندارد و سعی می کند چهره آن را تخریب کند.
نماینده مردم بویین زهرا و آوج در مجلس شورای اسلامی همچنین گفت: خطاب کلمه تروریست به نیروهای شریف سپاه از طرف امریکا نشانه ضعف و ناتوانی و شکست رسمی این کشور زورگو و مستکبر است و مجلس در برابر این اقدام کوتاه نخواهد آمد.
بابایی صالح خاطرنشان کرد: تروریست های واقعی در جهان آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند که کودکان و زنان را به رگبار گلوله می بندند و مدام درحال تبعیض نژادی هستند.
رییس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: کنگره و دولتمردان آمریکا با اصل دین و نظام ما مشکل دارند و البته هرکجا که سعی در توطئه داشتند با سخنان مدبرانه رهبر فرزانه روبرو شده و نقشه های آنها برملا شده است.
بابایی صالح به ضرورت تصویب طرح و لوایحی برای اقدام تلافی جویانه در قبال این رفتار آمریکا تاکید کرد و یادآور شد: باید بیش از پیش طرح و لوایحی را تصویب کنیم تا تمام هستی و وجود آمریکا بلرزد و آنان بیشتر از کشور ما بترسد و در واقع نباید آمریکا در هیچ نقطه‌ای از دنیا احساس آرامش کند. /ایرنااخبار مرتبط

icon news

دستگیری سرشبکه اصلی فرقه انحرافات دینی در اسلام‌آبادغرب

فرقه انحرافات دینی در اسلام‌آبادغرب توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) متلاشی شدند.

تصاویری از حملات موشکی سپاه به تروریست‌های کومله

تصاویری از حملات توپخانه‌ای و پهپادی سپاه پاسداران به تروریست‎های حزب دموکرات و کومله...

حمله موشکی سپاه به عناصر ضدانقلاب در مرز کردستان

سپاه پاسداران به عناصر ضدانقلاب در شمال غرب حمله کرد.

سردار سلامی: ۱۰۰ شناور تندروی جدید به یگان دریایی ایران اضافه شد+ فیلم

سردار سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران خبر از افزوده شدن ۱۰۰ شناور تندروی جدید به یگان...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news