اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه 29 اردیبهشت 1398
22 فروردین 1398
12:10

جانشین مرکز راهبردی بسیج: وظیفه حکومت دینی هدایت مردم است

جانشین مرکز راهبردی سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر از ظرفیت های داخلی کشور به معنی واقعی استفاده شود به یقین تحریم ها بر اقتصاد کشور کارساز نخواهد بود. 

به گزارش سلام نو، داود گودرزی روز پنجشنبه در همایش فرماندهان پایگاه های بسیج سمنان در سالن همایش های شرکت آب و فاضلاب شهری استان افزود: حکومت جمهوری اسلامی مردمی است و تمام مسئولان باید برای آبادانی روزافزون در کشور گام بردارند.
وی خاطرنشان کرد: هیچ حکومتی بدون نقش آفرینی مردم نمی تواند موفق باشد و بسیج بر پایه ساماندهی آحاد جامعه برای ساخت وطن شکل گرفت.
جانشین مرکز راهبردی سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: وظیفه حکومت دینی هدایت مردم است و در دین مبین اسلام به این مقوله تاکید زیادی شده است.
گودرزی تصریح کرد: بسیج برای امیدآفرینی در کشور شکل گرفت، اما استکبار جهانی با جنگ روانی درصدد کاهش اعتماد عمومی در جامعه است.
وی خاطرنشان کرد: در چهار دهه گذشته دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی برپایه سنجش های بین المللی بسیار ماندگار و ارزشمند بوده و با اراده پولادین در دهه پنجم انقلاب هم برای توسعه و پیشرفت کشور تلاش می شود.
جانشین مرکز راهبردی سازمان بسیج مستضعفین گفت: اگر از ظرفیت های داخلی کشور به معنی واقعی استفاده شود به یقین تحریم ها بر اقتصاد کشور کارساز نخواهد بود.
در این همایش، کارکنان بسیجی دولت در استان سمنان طوماری در محکومیت اقدام اخیر آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امضا کردند.
در این آیین جمعی از کارکنان بسیجی دستگاه های اجرایی استان سمنان حضور داشتند. /ایرنااخبار مرتبط

اعتمادی به ترامپ نیست

رئیس شورای راهبردی روابط خارجی افزود: با دولتی که رسما اعلام می‌کند که هدفش تغییر نظا...

نپیوستن به FATF دستاوردی ندارد

مشاور و دستیار وزیر امورخارجه می گوید نپیوستن به  FATF  دستاوردی برای ایران ندارو تنه...

با چین و روسیه مشکل خاصی نخواهیم داشت

یک دیپلمات پیشین افزود: تحمل همزمان تحریم و محدودیت‌های هسته‌ای برای تهران قابل قبول ...

برجام برد-برد بود و نمی‌خواهیم باخت-باخت شود/ همچنان مرد صلح و اعتدال هستیم

رئیس‌جمهور با بیان اینکه  اساس برجام یک تصمیم ملی و راهبردی بود، اظهار کرد:همه انهایی...

دیدگاه خود را بنویسید