اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 25 تیر 1398
22 فروردین 1398 22 فروردین 1398
15:25 15:25

سامسونگ برترین حکمران بر بازار گوشی های هوشمند در 10 سال آینده

 مدیرعامل سامسونگ، دی جی کو اعتقاد دارد که این کمپانی برای یک دهه دیگر جایگاه خود به عنوان پرفروش‌ترین برند گوشی‌های هوشمند را حفظ خواهد کرد.

مدیر سامسونگ در پاسخ به احتمال از دست رفتن جایگاه فعلی سامسونگ به عنوان بزرگترین تولید کننده گوشی‌های هوشمند گفت که این کمپانی همیشه روی نوآوری و ارتقای محصولات خود متمرکز بوده و همین قضیه باعث حفظ جایگاه سامسونگ طی ۱۰ سال آینده خواهد شد.

جدا از کاهش فروش گوشی‌های سامسونگ طی ماه‌های اخیر، این کمپانی توقع دارد تا با فرا رسیدن موج گوشی‌های تاشو و دیگر محصولات خلاقانه، همچنان جایگاه خود را حفظ کند. کو اعلام کرده که متخصصان سامسونگ مدت‌ها مشغول کار روی نمایشگر گلکسی فولد بوده‌اند تا یک تجربه کاربری بدون ایراد را برای مشتریان فراهم کنند. او همچنین اعلام کرده که سامسونگ آماده است تا خط تولید گوشی‌های تاشو خود را گسترش داده تا به جامعه کاربری وسیع‌تری دسترسی پیدا کند. البته او اطلاعاتی در مورد زمان معرفی گوشی‌های تاشو جدید سامسونگ و قیمت‌ آن‌ها نداده است.

پرفروش‌ترین برند گوشی‌های هوشمند

همان‌طور که پیش از این گفتیم، رقابت سنگینی میان سامسونگ و هواوی برای به دست‌ آوردن بازار گوشی‌های تاشو در جریان است. در همین راستا، مدتی پیش مدیرعامل هواوی گفته بود که طراحی گلکسی فولد بد به نظر می‌رسد . در پاسخ به این ادعا، معاون مدیریت اجرایی سامسونگ با استدلال‌هایی، گلکسی فولد را گزینه بهتری نسبت به میت ایکس دانسته بود.

از سوی دیگر، سامسونگ برای به دست آوردن سهمی بیشتر از بازار گوشی‌های میان رده، گلکسی A80 با دوربین چرخنده ۴۸ مگاپیکسلی و گلکسی A20e را معرفی کرده بود./دیجیتو

اخبار مرتبط

icon news

تکلیف ۸۰۰ میلیون کاربر گوگل پس از تحریم هوآوی چه می شود؟

هواوی نگران است تا در صورت تحریم توسط آمریکا حداقل ۸۰۰ میلیون کاربر گوگل را از دست بد...

گلکسی فولد به زودی به بازار می‌آید

سامسونگ آماده است که گوشی گلکسی فولد را به بازار عرضه کند.

آیا گوگل پیکسل 4 در بازار عرضه شده است؟

همانطور که در عکس مشخص است موبایل درون قابی پارچه ای قرار داده شده که آن هم شباهت زیا...

اولین گوشی با دوربین 64 مگاپیکسلی را بشناسید

سامسونگ گلکسی A70 اس اولین گوشی موبایلی خواهد بود که دوربین 64 مگاپیکسلی جذابی با خود...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news