اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 05 اردیبهشت 1398
23 فروردین 1398
17:50

تقویت اتحاد ملت ایران، ناتوانی دولتمردان آمریکا را بار دیگر نمایان کرد

معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اکنون تمامی گروه ها و احزاب با هر ذائقه سیاسی و هر قوم و قبیله ای از هر مذهب، همگی درکنار یکدیگر، حمایت خود را از سپاه اعلام و انزجار خود را از دشمن نشان دادند. 

به گزارش سلام نو، حسینعلی امیری روز جمعه در حاشیه راهپیمایی ضد آمریکایی مردم اهواز و در حمایت از سپاه پاسداران بیان کرد: اقدام آمریکایی ها و به ویژه ترامپ یک کار نسنجیده بوده و این نشان می دهد که آنها هیچ شناختی از مردم ایران ندارند.
وی افزود: افزودن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریست ها، همبستگی ، اتحاد و انسجام را در این کشور اسلامی تقویت کرده و ملت شریف ایران حماسه دیگری را در حمایت از نیروهای مسلح رقم زد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اکنون تمامی گروه ها و احزاب با هر ذائقه سیاسی و هر قوم و قبیله ای از هر مذهب، همگی درکنار یکدیگر، حمایت خود را از سپاه اعلام و انزجار خود را از دشمن نشان دادند.
وی بیان کرد: تقویت اتحاد ملت ایران، ناتوانی دولتمردان آمریکا را بار دیگر نمایان کرد.
امیری افزود: آمریکا بخشی از نیروی نظامی ایران اسلامی را خلاف مقررات بین المللی تروریست خطاب کرده که این خلاف موازین بین المللی است.
معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: اکنون آمریکا را رژیم صهیونیستی اداره می‌کند چرا که نتانیاهو در توئیت خود به صراحت اعلام کرد که قرار دادن نام سپاه در فهرست گروه های تروریستی به پیشنهاد آنها بوده است.
نمازگزاران اهواز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه در حمایت از سپاه پاسداران دست به راهپیمایی زدند و با سردادن شعارهای ضد آمریکایی - صهیونیستی، انزجار خود را از آنها ابراز داشتند.
گفتنی است که ترامپ رییس جمهوری آمریکا هفته جاری نام سپاه را در فهرست گروه های تروریستی قرارداد.
معاون پارلمانی رییس جمهوری روز جمعه وارد اهواز شد. /ایرنااخبار مرتبط

سرلشکر باقری: دوران فرماندهی سرلشکر جعفری دوران درخشانی برای سپاه بود

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح افزود:  بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی در کشور با مسئولیت بسیج...

سردار نصیری : افتخار می‌کنم که پاسدار انقلاب هستم

 فرمانده سابق حفاظت سپاه به خبر پناهندگی اش واکنش نشان داد.

اقدامات آمریکا را نمی‌توان سیاست خواند

وزیر امور خارجه کشورمان با بیان اینکه آمریکا تنها به نقض قطعنامه‌های شورای امنیت بسند...

دیدگاه خود را بنویسید