اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 28 خرداد 1398
23 فروردین 1398 23 فروردین 1398
20:23 20:23

وزیراطلاعات: امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد

وزیر اطلاعات تاکید کرد: آنهایی که دل به تحریم‌ها بسته بودند که با تحریم‌‌ها می‌‌توان کشور را دچار مشکل کرد، امروز دریافتند که این تحریم‌‌ها سبب انسجام و وحدت بیشتر مردم و حرکت در پشت سر مقام معظم رهبری شده است. 

تروریست نامیدن سپاه باعث وحدت بیشتر مردم شد/ امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد

به گزارش سلام نو، حجت‌‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی ظهر امروز در بین‌الصلاتین نماز جمعه لامرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: هر دستاوردی در ایران اسلامی و در شهرستان‌های لامرد و مهر داشتیم به برکت وحدت و همدلی بوده است و امیرمومنان (ع) می‌‌فرماید وقتی مردم در امور خودشان با همدیگر یکدل و همدل باشند؛ کارها پیش می‌‌رود و امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت وحدت در زیر پرچم ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری است که ایران به این عزت دست یافته است.

وی با بیان اینکه اقدام آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث وحدت هرچه بیشتر مردم شد، اظهار داشت: امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد که همه به پاسدار بودن خودشان افتخار می‌‌کنند و از سرمایه ارزشمند انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران حمایت می کنند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: آنهایی که دل به تحریم‌ها بسته بودند که با تحریم‌‌ها می‌‌توان کشور را دچار مشکل کرد، امروز دریافتند که این تحریم‌‌ها سبب انسجام و وحدت بیشتر مردم و حرکت در پشت سر مقام معظم رهبری شده است.

علوی با بیان اینکه هرچه وحدت میان مردم قوی‌‌تر باشد، جمهوری اسلامی قوی‌‌تر خواهد بود، تصریح کرد: این دستاوردها در لامرد و مهر به برکت وحدت در میان مردم و مسئولان بوده است که امام جمعه جدید لامرد نیز این راهبرد دارند که وحدت را در میان مردم و مسئولان تقویت کنند  که امیدواریم به برکت وحدت شاهد عمران و آبادانی منطقه باشیم.

وی با اشاره به تکریم و معارفه امامان جمعه لامرد خاطرنشان کرد: از برادر بزرگوارم حاج آقا شهیدی که ۳۶ سال نقش پدرانه با اخلاق کریمانه ایفا کردند و همیشه اگر دلخوری یا تکدر خاطری بین مردم یا مسئولان به وجود می‌‌آمد؛ ایشان تکدرها را تبدیل به محبت می‌‌کرد و صفا و صمیمیت به وجود می‌‌آوردند و در ادامه راه، سنگر نمازجمعه به شخصیتی با فضلیت و از خانواده معظم شهدا حجت‌‌الاسلام حسین‌‌زاده سپرده می‌‌شود که پرچم وحدت میان مسئولان و مردم را به دوش گرفتند که حضور ایشان باعث تقویت وحدت خواهد شد./ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

در موضوعات پرورشی كم كاری شده است

عضو فراکسیون زنان افزود:  مردم زیر فشارهای اقتصادی هستند ‌لذا در این شرایط مردم از ما...

یکی از اثرات تحریم در حوزه مبارزه با مواد مخدر است

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود:  مبارزه در مرزها با توجه به پیچیده بودن عملکرد...

سردار تنگسیری : با تمام توان در خدمت هموطنانمان هستیم

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: با جان و دل از منافع مردم و صیا...

روحانی: مردم مطمئن باشند آنچه برای دولت مهم است، منافع و رفاه ملت ایران است

رئیس جمهور  گفت:  دیگران به عظمت و قدرت ملت ایران اعتراف می‌کنند و می‌دانند که راهی ک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news