اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
دوشنبه
دوشنبه 22 مهر 1398
23 فروردین 1398 23 فروردین 1398
20:23 20:23

وزیراطلاعات: امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد

وزیر اطلاعات تاکید کرد: آنهایی که دل به تحریم‌ها بسته بودند که با تحریم‌‌ها می‌‌توان کشور را دچار مشکل کرد، امروز دریافتند که این تحریم‌‌ها سبب انسجام و وحدت بیشتر مردم و حرکت در پشت سر مقام معظم رهبری شده است. 

تروریست نامیدن سپاه باعث وحدت بیشتر مردم شد/ امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد

به گزارش سلام نو، حجت‌‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی ظهر امروز در بین‌الصلاتین نماز جمعه لامرد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: هر دستاوردی در ایران اسلامی و در شهرستان‌های لامرد و مهر داشتیم به برکت وحدت و همدلی بوده است و امیرمومنان (ع) می‌‌فرماید وقتی مردم در امور خودشان با همدیگر یکدل و همدل باشند؛ کارها پیش می‌‌رود و امروز عزت و اقتدار ایران اسلامی به برکت وحدت در زیر پرچم ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری است که ایران به این عزت دست یافته است.

وی با بیان اینکه اقدام آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باعث وحدت هرچه بیشتر مردم شد، اظهار داشت: امروز سپاه بیش از ۸۰ میلیون عضو دارد که همه به پاسدار بودن خودشان افتخار می‌‌کنند و از سرمایه ارزشمند انقلاب اسلامی، سپاه پاسداران حمایت می کنند.

وزیر اطلاعات ادامه داد: آنهایی که دل به تحریم‌ها بسته بودند که با تحریم‌‌ها می‌‌توان کشور را دچار مشکل کرد، امروز دریافتند که این تحریم‌‌ها سبب انسجام و وحدت بیشتر مردم و حرکت در پشت سر مقام معظم رهبری شده است.

علوی با بیان اینکه هرچه وحدت میان مردم قوی‌‌تر باشد، جمهوری اسلامی قوی‌‌تر خواهد بود، تصریح کرد: این دستاوردها در لامرد و مهر به برکت وحدت در میان مردم و مسئولان بوده است که امام جمعه جدید لامرد نیز این راهبرد دارند که وحدت را در میان مردم و مسئولان تقویت کنند  که امیدواریم به برکت وحدت شاهد عمران و آبادانی منطقه باشیم.

وی با اشاره به تکریم و معارفه امامان جمعه لامرد خاطرنشان کرد: از برادر بزرگوارم حاج آقا شهیدی که ۳۶ سال نقش پدرانه با اخلاق کریمانه ایفا کردند و همیشه اگر دلخوری یا تکدر خاطری بین مردم یا مسئولان به وجود می‌‌آمد؛ ایشان تکدرها را تبدیل به محبت می‌‌کرد و صفا و صمیمیت به وجود می‌‌آوردند و در ادامه راه، سنگر نمازجمعه به شخصیتی با فضلیت و از خانواده معظم شهدا حجت‌‌الاسلام حسین‌‌زاده سپرده می‌‌شود که پرچم وحدت میان مسئولان و مردم را به دوش گرفتند که حضور ایشان باعث تقویت وحدت خواهد شد./ایرنا

اخبار مرتبط

icon news

پمپئو علیه مردم ایران جنایت جنگی انجام داد/ ایران آماده مذاکره مستقیم با عربستان است

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان که مصاحبه ای با شبکه تی‌آرتی داشت گفت ایران هم...

آمریکا مرتکب جنایت جنگی علیه مردم ایران شده / هوشیاری مردم عراق مانع سوءاستفاده دیگران می‌شود

جواد ظریف وزیر امورخارجه  امروز در نشستی در دانشگاه الزهرا اظهار کرد : هوشیاری مردم ع...

واکنش ایران به تحریم فضایی آمریکا

رئیس سازمان فضایی کشورمان نامه ای به مدیر دفتر امور فضای ماورای جو ملل متحد درخصوص اق...

ترامپ ورود مقام‌های ارشد ایران و بستگان درجه یک آنها به آمریکا را ممنوع کرد

 دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا در اقدامی خصمانه دستور داد از ورود مقام‌های ارشد حک...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news