اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

چهارشنبه 04 اردیبهشت 1398
24 فروردین 1398
08:20

به سیل باید به عنوان یک پدیده طبیعی نگریسته شود نه به عنوان فرصتی برای طرح مسائل سیاسی

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: طیف‌های مختلف باید با این واقعیت آشنا شوند که کسی از اختلافات سودی نخواهد بود و صرفاً مشکلات تشدید می‌شود.

جلال میرزایی

به گزارش سلام نو، جلال میرزایی  درباره نقش انسجام و همدلی در برون رفت از بحران‌ها بیان کرد: در چند روز ابتدایی وقوع سیل در استان گلستان، مقداری موضوع سیاسی شد اما بعد از دیدار رهبری با مسئولین دولتی که کمک‌رسانی به مردم مناطق سیل زده را در اولویت کاری آنها قرار دادند باعث شد این استفاده ابزاری از بحران کم رنگ شود.

این عضو فراکسیون امید مجلس با بیان اینکه «طیف‌های مختلف باید با این واقعیت آشنا شوند که کسی از اختلافات سودی نخواهد بود و صرفاً مشکلات تشدید می‌شود»،‌ تصریح کرد: اگر هر یک از طیف‌ها بخواهند از بحران‌ها و شرایط سوء استفاده کنند و با استفاده ابزاری از واقعه عملکرد یکدیگر را زیر سوال ببرند اعتماد مردم از بین خواهد رفت و دیگر کسی را قبول نخواهند داشت.

نماینده مردم ایلام در مجلس در ادامه تاکید کرد: زمانی که یک منطقه آسیب می بیند همه باید در حد توان برای کمک به آن منطقه اقدام کنند. از فردی که در سیل گرفتار است شنیدن مواضع سیاسی و اختلافات دردی دعوا نمی‌کند. به سیل باید به عنوان یک پدیده طبیعی که اثرات اقتصادی و اجتماعی دارد نگریسته شود نه به عنوان فرصتی برای طرح مسائل سیاسی. اکنون باید از همه ظرفیت‌ها برای کمک به سیل زدگان و جلب رضایت مردم استفاده شود./ایسنا

اخبار مرتبط

جلسه نوبت عصر مجلس آغاز شد

جلسه علنی مجلس در نوبت عصر آغاز شد.

تصمیم مجلس برای اقدام متقابل با کشورهای حامی امریکا در تروریست خواندن سپاه

طبق مصوبه مجلس، کلیه کشورهایی که به هر نحوی از تصمیم ایالات متحده آمریکا مبنی بر ترور...

صندوق توسعه ملی سرمایه‌گذاری بین نسلی و بلندمدت است

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: صندوق توسعه ملی  سرمایه‌گذاری بین نسلی و بل...

چند درس‌ از سیل ژاپن

سیل های اخیر فرصت خوبی را ایجاد می کند تا از تجربه های سیل ژاپن استفاده کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید