اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 06 تیر 1398
24 فروردین 1398
15:16

واکنش فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق به اقدام اخیر امریکا

 فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق به اقدام امریکا در تروریست خواندن سپاه واکنش نشان داد.

ارتش مشت آهنین ملت است

به گزارش سلام نو، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز در دیدار فرماندهان نیروهای مسلح مستقر در خراسان جنوبی با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند گفت: این ارتش به عنوان مشت آهنین ملت ایران اجازه نمی‌دهد کشور در جنگ تبلیغاتی و رسانه‌ای دشمن تحت تاثیر اندیشه‌های شیطانی آمریکا و متحدان غربی و عربی کاخ سفید آسیب ببیند.

وی با بیان اینکه پیام جمهوری اسلامی ایران برای کشورهای همسایه تقویت صلح، دوستی و ثبات منطقه‌ای است، اظهار داشت: امروز در پرتو انقلاب اسلامی ساخت پیچیده‌ترین تسلیحات از زیر دریا تا مافوق جو و انواع سلاح‌های سبک، توپ‌ها، موشک‌های کروز و سامانه‌های موشکی در داخل کشور انجام می‌شود.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور افزود: ارتش با تجربیات حاصل از دفاع مقدس و حوادث گوناگون به یک ارتش خودباور، مقتدر، مومن و شکست ناپذیر تبدیل شده است.

پرویز با اشاره به تروریستی اعلام کردن سپاه از سوی دولت امریکا تصریح کرد: در مجموعه نیروهای ارتش جمهوری اسلامی ایران، مستقر در خراسان جنوبی در کنار ملت ایران اقدام ننگین و شکست‌‌خورده آمریکا در تروریست نامیدن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم می‌کنیم و بار دیگر با صدای بلند همراه با ملت ایران اعلام می‌‌‌کنیم که آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.

وی ادامه داد: شیطان بزرگ با تحریم سپاه پاسداران و تروریست نامیدن این نهاد، نهایت دشمنی و خباثت خود را با ملت ایران نشان داد. در حالی که دولت آمریکا با ارتکاب جنایات بی شمار در اکثر نقاط جهان صلاحیت ندارد، یک نهاد برخاسته از قانون اساسی یک کشور را تروریست بخواند.

ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی اضافه کرد: سپاه پاسداران یکی از دستاوردهای بزرگ ملت ایران و برآمده از متن ملت است که براساس اصل ۱۵۰ قانون اساسی یکی از نیروهای پرقدرت و پرتوان در کنار ارتش است.

پرویز وجود ارتش را برای کشور مایه آرامش و دلگرمی دانست و خاطرنشان کرد: این ارتش به نام کلمه طیبه لقب گرفت و با پیوندی که با ولایت بسته چنان عزت و اقتداری پیدا کرده که ارتش به نیروی شکست ناپذیز بدل شده است.

وی ادامه داد: ارتش با همکاری سایر نیروهای مسلح نخستین بار در قرن‌های اخیر تهاجم دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که با پشتیبانی همه قدرت های جهان انجام گرفت، در هشت سال دفاع مقدس شکست دادند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق کشور افزود: اندیشه خودکفایی در ارتش، در سال ۱۳۵۸با الهام از هدایت‌های امام راحل و دستور مستقیم مقام معظم رهبری که نماینده امام در ارتش بودند، شکل گرفت و شجره طیبه‌ای از دانش، فناوری و صنعت شکل داد که امروز به درختی تناور و پرثمر تبدیل شده است./ایسنا

اخبار مرتبط

سردار فضلی به کما نرفته است

سخنگوی سپاه پاسداران گفت: برخلاف شایعات مطرح شده در فضای مجازی سردار فضلی به کما نرفت...

اتمام حجت سردار سلیمانی با آمریکایی ها

سردار سلیمانی در یک ویدیئو که در پیچش در اینستاگرام منتشر شد اظهار کرد:  «چه آمریکا، ...

جنتی: تعجب می‌کنم بعضی از کشورهای اروپایی در مقابل اقدامات جاهلانه «ترامپ» سکوت می‌کنند

دبیر شورای نگهبان افزود: جمهوری اسلامی ایران ۴۰ سال است مقابل زورگویی‌های آمریکا ایست...

آمریکا باید بداند به هیچ وجه نمی‌تواند بر قدرت ایران فائق شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: آمریکا حتی با پهپادهای فوق مدرن خود ه...

دیدگاه خود را بنویسید