اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران
شنبه
شنبه 27 مهر 1398
24 فروردین 1398 24 فروردین 1398
16:26 16:26

چه کسی مسی را به مراکش نبرد؟

سه هفته پیش تیم ملی آرژانتین اردویی در شهر مادرید برگزار کرد که با بازگشت مسی همراه بود ولی در نهایت مصدومیت بار دیگر مسی را از آرژانتین دور کرد.

به گزارش سلام نو، سه هفته پیش تیم ملی آرژانتین اردویی در شهر مادرید برگزار کرد و مسی پس از 10 ماه به تیم ملی کشورش بازگشت. او که پس از جام جهانی به طور موقت از بازی برای آرژانتین خداحافظی کرده بود، بار دیگر پیراهن آلبی سلسته را به تن کرد و مقابل ونزوئلا نیز به میدان رفت.

در دیداری که آرژانتین شکست خورد و مسی نیز پس از آن به دلیل مصدومیت اردوی تیم ملی کشورش را ترک گفت و به بارسلونا برگشت.

عدم حضور او در بازی دوستانه دوم آرژانتین برابر مراکش، از یک سو باعث شد تا فدراسیون فوتبال این کشور 450 هزار یورو ضرر کند و از سوی دیگر مراکشی ها که منتظر تماشای بازی مسی از نزدیک بودند نیز به عدم حضور او معترض شوند.

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین که اخیرا از یک سانحه تصادف جان سالم به در برده، در مصاحبه با خبرنگاران گفت :« لئو اولین نفری بود که دوست داشت در اردوی آرژانتین بماند ولی قانون می گوید که بازیکنانی که قرار نیست به میدان بروند، باید به باشگاه خود برگردند.

لئو در اردو کاملا متعهد و در خدمت تیم بود و به خصوص با بازیکنان جوان و تازه وارد تیم ملی نیز گرم گرفته بود. او دوست نداشت اردو را ترک کند ولی با نظر مستقیم من از حضور در بازی با مراکش منع شد و طبق قانون نیز باید به بارسلونا برمی گشت. می دانم که لئو یک بازیکن متفاوت است و همیشه شایعات در مورد او وجود دارد ولی او با نظر مستقیم من به تیم باشگاهی خودش برگشت.»

اخبار مرتبط

icon news

دایی: رونالدو رکورد مرا می‌شکند

"گاتزتا دلو اسپرت" در گزارشی از علی دایی در مورد شکستن رکوردش می پرسد، او می گوید: رو...

شماره 9 لیورپول مسی آن تیم است

جیسون مک آتیر هافبک سابق لیورپول عنوان کرد روبرتو فیرمینو یکی از بهترین شماره 9 های د...

بازگشت رونالدو به منچستر رویایی خواهد بود

لوئیس ساها هم تیمی سابق کریستاینو رونالدو در تیم منچستر یونایند گفت کارهایی که رونالد...

اتفاق تاریخی در بازی کره شمالی و جنوبی!

جیانی اینفانتینو، رئیس فیفا اعلام کرد ار اتفاقات بازی دو کره بسیار ناراحت است و در آی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news