اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
24 فروردین 1398 24 فروردین 1398
21:14 21:14

بارزالی آخر این فصل از یوونتوس و فوتبال خداحافظی می‌کند

بارزالی مدافع سرشناس یوونتوس که نقش مهمی در قهرمانی‌ها این تیم داشت در نهایت پس از چندین نوبت مصدومیت در پایان این فصل از فوتبال خداحافظی می‌کند.

به گزارش  سلام نو، بارزالی که در سال های اخیر بارها با مصدومیت های طولانی مدت مواجه شده و مقاطع زیادی از فصول را از دست داده است، در پایان دیدار امروز یوونتوس مقابل اسپال که با شکست بیانکونری و به تاخیر افتادن قهرمانی این تیم همراه بود، مدعی شد دیگر فصل بعد در میادین حضور نخواهد داشت. بارزالی از سال 2011 و از ولفسبورگ به یوونتوس ملحق شد و نقش مهمی در قهرمانی های متوالی این تیم در سال های اخیر ایفا کرد.

بارزالی گفت: "در ماه های اخیر بارها در مورد آینده فکر کرده اما گرچه به عنوان یک فوتبالسیت، فکر کردن در مورد بازنشستگی بسیار دشوار است، اما به دلیل آسیب دیدگی های متعدد در پایان فصل از فوتبال خداحافظی خواهم کرد. من به همه اتفاقات جهان فوتبال علاقمند بودم و وقتی بچه بودم، رویایم فوتبالیست شدن و بازی فوتبال بود. من همیشه این کار را با شور و شوق زیادی انجام دادم و در ادامه نیز باید چیزی را پیدا کنم که شور و شوق فراوانی به من بدهد.

در سال های اخیر من کنار بازیکنان جوان زیادی تمرین کرده ام و فوتبال تغییرات زیادی داشته است. شما باید در زمین بازی میل به پیروزی و پیشرفت داشته باشید. قهرمان هایی هستند که هرگز تسلیم نشده و با مهارت هایی فوق العاده متولد می شوند."

اخبار مرتبط

icon news

پیغام نیمار برای مسی: من بر می‌گردم

نیمار تابستان 2017 بارسا را به خاطر پاری سن ژرمن ترک کرد تا هواداران متعصب این باشگاه...

هما دوباره در تهران اوج می‌گیرد+تصاویر

باشگاه با سابقه هما و فوتبال آن در سال ١٣٤٨ با چهره‌های شاخصی شکل گرفت ولی در سال‌های...

5 مدافع احتمالی فصل آینده لیگ جزیره را بشناسید+تصاویر

فصل پیش فن دایک با رفتن خود به لیورپول ارزش مدافعان را افزایش چشم‌گیری داد و حالا مدا...

دروازه‌بان استقلال در آستانه تمدید با این تیم قرار دارد

 سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال تهران پس از دیدار با مدیرعامل این تیم تاکید کرده که...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news