اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 31 فروردین 1398
25 فروردین 1398
10:38

حمله درخشان به مهاجم خارجی پرسپولیس

حمید درخشان مربی و بازیکن سابق تیم پرسپولیس در گفت‌وگویی از عملکرد مهاجم کروات سرخپوشان انتقاد کرد و گفت که هم سن و سال‌ها او بهتر از این مهاجم بازی می‌کنند. 

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و سایپا

پیشکسوت پرسپولیس نسبت به عملکرد مهاجم کروات این تیم انتقاد کرد.

به گزارش سلام نو، حمید درخشان، سرمربی پیشین پرسپولیس در گفت‌وگو با ایسنا درباره دیدار روز گذشته پرسپولیس و سایپا و برتری ۳ بر ۲ شاگردان برانکو گفت: بازی خوبی را از دو تیم شاهد بودیم. پرسپولیس در دقایق اول غافلگیر شد اما بعد به خودش آمد و توانست به بازی تسلط پیدا کند.

او ادامه داد: هم‌چنین تعویض‌های برانکو توانستند تأثیرگذار باشند و ترابی به خوبی پرسپولیس را رو به جلو بود و در گل‌های بعدی این تیم موثر بود.

این پیشکسوت پرسپولیس درباره فشردگی بازی‌ها، خستگی بازیکنان و عملکرد ماریو بودیمیر در این دیدار تصریح کرد: در این مقطع از فصل، این فشردگی‌ها طبیعی است و به همین دلیل تیم‌ها باید از تمام سرمایه و موجودی‌شان بهره بگیرند. استراحت دادن به مهدی شیری و استفاده از مهدی شریفی از جمله کارهایی بود که برانکو برای دوری تیمش از مصدومیت و خستگی انجام داد. همچنین فکر می‌کنم بودیمیر باعث می‌شود دیگر بازیکنان پرسپولیس دوندگی بیش‌تری داشته باشند و زودتر خسته شوند زیرا او فقط راه می‌رود و کارهایی را انجام می‌دهد که هم سن و سال‌های ما هم در زمین می‌توانند انجام دهند. او به هیچ وجه عملکرد مناسبی در پرسپولیس نداشته است.

هافبک پیشین سرخ‌ها درباره سرنوشت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: کار در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا سخت‌تر است زیرا هم تیم‌ها شناخت خوبی از هم پیدا کرده‌اند و هم برای پیروزی و صعود به دور بعد می‌جنگند. هم‌چنین تیم‌های عرب نیز هزینه‌های زیادی برای خرید بازیکن کردند تا در این گونه مواقع بتوانند رویش حساب باز کنند تا تیم به مراحل بالاتر صعود کند. در کل فکر می‌کنم پرسپولیس کار سختی برای صعود به مراحل بعد دارد.

او در پایان درباره مصاحبه کاشانی مبنی بر کم تأثیر بودن برانکو در موفقیت‌های پرسپولیس گفت: برانکو تأثیر زیادی در این موفقیت‌ها دارد اما در قهرمانی و به هدف رسیدن یک تیم همه تأثیرگذار هستند؛ از بازیکنان و کادر فنی گرفته تا مدیرعامل و هیأت مدیره. به هر حال همه باید در راستای موفقیت پرسپولیس قدم بگذارند و این تیم را از حاشیه دور کنند.

اخبار مرتبط

ایرانپوریان بازی حساس با سپاهان را از دست داد

ایرانپوریان، مدافع تیم فوتبال سپاهان با کارت قرمزی که در بازی اخیر خود گرفت بازی حساس...

نگرانی پرسپولیسی‌ها از اولتیماتوم برانکو

اولتیماتوم برانکو برای دریافت مطالباتش از پرسپولیس باعث نگرانی هواداران شده است. 

سپاهان برای پرسپولیس خط و نشان کشید

سپاهانی ها با پیروزی پرگل 5 بر 2 برابر شاگردان علی دایی برای پرسپولیس که هم اکنون در ...

بلیت 30 میلیونی فیلم تختی

پرسپولیسی ها در اقدامی پسندیده برای کمک به سیل زدگان بلیت فیلم سینمایی تختی را به قیم...

دیدگاه خود را بنویسید