اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
25 فروردین 1398 25 فروردین 1398
11:18 11:18

مارادونا با هم تیم سابقش دعوا کرد!

خولیو اولاتریکوچئا ملی‌پوش سابق آرژانتینی و از ستاره‌های این کشور در جام جهانی 86 به حاشیه‌ها دیدار اخیر تیم طلایی آرژانتین با سرمربی وقت خود پرداخت و از حاشیه‌های این دیدار گفت.

به گزارش سلام نو، روزنامه اسپانیایی آ اس با انتشار گزارشی به نقل از  خولیو اولاتریکوچئا ملی‌پوش سابق آرژانتینی و از ستاره‌های این کشور در جام جهانی 86، به دیدار اخیر ستاره‌های آرژانتینی جام جهانی 1986 مکزیک، ستاره‌های طلایی‌ای که توانستند جام جهانی را بالای سر ببرند، با سرمربی افسانه‌ای آن تیم، کارلوس بیلاردو اشاره کرده و به آنچه در این دیدار گذشته و حواشی آن پرداخته است.

اولاتریکوچئا درباره دیدار ستاره‌های آرژانتینی جام جهانی 86 با بیلاردو می‌گوید:" با کارلوس ناهار خوردیم. دیدار فوق‌العاده پراحساسی بود. کارلوس بعد از یک دوره بیماری در حال بهبود است و ما غافلگیرش کرده بودیم چون نمی‌دانست که این همه از بچه‌ها قرار است با هم به دیدنش بروند".

اما جالب‌ترین نکته‌ای که در صحبت‌های اولاتریکوچئا وجود دارد ماجرای عصبانی شدن دیگو مارادونا از هم‌تیمی‌های سابقش است. او در این باره گفت:" ما با دیگو هیچ تماسی نداریم چون او حتی در گروه واتس‌اپ بچه‌های تیم ملی 86 هم نیست. دیگو قبلا در این گروه حضور داشت، گروهی که همه بچه‌هایی که در جام جهانی 86 مکزیک قهرمان دنیا شده بودند در آن عضو بودند. ولی دیگو یک روز از دست ما عصبانی شد و گروه را ترک کرد. ولی ما او را درک می‌کنیم. همه می‌دانند دیگو چطور عصبانی می‌شود".

این ستاره سابق تیم ملی آرژانتین در ادامه صحبت‌هایش از مارادونا به عنوان پیش‌قراول آرژانتین در جام جهانی 86 یاد کرده و می‌گوید:" در آن جام جهانی دیگو یک تنه جلوی لشکر تیم ملی آرژانتین حرکت می‌کرد و ما همه با شمشیرهای آخته و پرچم به دست پشت سر او به پیش می‌رفتیم. مارادونا ستاره بزرگ تیم ما بود ولی پشت سر او تیمی وجود داشت که تک تک بازیکنانش باکیفیت و باشخصیت بودند و هر کدام می‌توانستند کاپیتان یک تیم ملی باشند".

اخبار مرتبط

icon news

پیغام نیمار برای مسی: من بر می‌گردم

نیمار تابستان 2017 بارسا را به خاطر پاری سن ژرمن ترک کرد تا هواداران متعصب این باشگاه...

هما دوباره در تهران اوج می‌گیرد+تصاویر

باشگاه با سابقه هما و فوتبال آن در سال ١٣٤٨ با چهره‌های شاخصی شکل گرفت ولی در سال‌های...

5 مدافع احتمالی فصل آینده لیگ جزیره را بشناسید+تصاویر

فصل پیش فن دایک با رفتن خود به لیورپول ارزش مدافعان را افزایش چشم‌گیری داد و حالا مدا...

دروازه‌بان استقلال در آستانه تمدید با این تیم قرار دارد

 سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال تهران پس از دیدار با مدیرعامل این تیم تاکید کرده که...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news