اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
25 فروردین 1398 25 فروردین 1398
16:00 16:00

لزوم افزایش صادرات لوازم خانگی به کشورهای همسایه

 معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت از افزایش صادرات لوازم خانگی در سال 98 خبر داد.

به گزارش سلام نو، «سعید زرندی» در نشستی با حضور نمایندگان انجمن های صنعت لوازم خانگی افزود: برای بیش از 10 کشور همسایه، همچنین چین و هند برنامه صادراتی تعیین شده است.
وی گفت: توجه به بازار و تقاضا در سال 98 موضوع بسیار مهمی است و برای افزایش ظرفیت تولید، باید توسعه صادرات با محوریت کشورهای همسایه دنبال شود.


معاون طرح و برنامه وزیر صنعت اضافه کرد: کیفیت، قابلیت صادراتی و خدمات پس از فروش در صنعت لوازم خانگی مهم است و در سال «رونق تولید» انجمن ها و تشکل ها باید در این مسیر گام بردارند.


وی تاکید کرد: موضوع برند و نشان تجاری در صنعت لوازم خانگی از اهمیت بالایی برخوردار است و به سرمایه گذاری های بزرگ در این بخش نیاز داریم.
زرندی ضمن یادآوری وقوع سیل در استانهای مختلف کشور اظهار داشت: نیاز مناطق سیل زده به لوازم خانگی باید مورد توجه قرار گیرد و لازم است انجمن ها برای تولید کالاهای مورد نیاز، برنامه ریزی کنند.


وزیر کشور امروز ( یکشنبه) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی گفت: میزان خسارات سیل اخیر بین 30 تا 35 هزار میلیارد تومان برآورد شده و 25 استان و بیش از چهار هزار و 400 روستای کشور درگیر سیل شدند.


«عبدالرضا رحمانی فضلی» اظهارداشت: وقوع سیل بی نظیر بود و منجر شد که هموطنان در 25 استان درگیر مشکلات بسیار از جمله آب گرفتگی، تخریب منازل، واحد های تولیدی، پل ها و جاده ها و خسارت های بسیاری شوند./ایرنااخبار مرتبط

icon news

روزانه ۲۵۰ میلیون دلار کالا به عراق صادر می‌شود

دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق میزان و نحوه صادرات کالا از ایران به عراق را تشریح کرد...

روابط تجاری ایران و آلمان همچنان ادامه دارد

اتاق بازرگانی آلمان تاکید کرد که روابط تجاری ایران و آلمان علی رغم تحریم‌های آمریکا ه...

تغییر در عوارض صادرات خرما

عوارض صادرات خرما به صفر رسید.

در سال‌های ۹۶ و ۹۷ چه مقدار کالا از کشور صادر شده است؟

جمع کل وزن کالاهای صادراتی سرمایه‌ای، مصرفی و واسطه‌ای بدون نفت خام در سال ۹۶ معادل ۱...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news