اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
25 فروردین 1398 25 فروردین 1398
19:45 19:45

پخش «کودک شو» تا محرم ادامه دارد

تهیه کننده برنامه کودک شو از ادامه پخش این برنامه تا ماه محرم خبر داد.

به گزارش سلام نو، رضا نصیری در مورد تداوم تولید و پخش «کودک شو» در ایام رمضان و محرم اظهار داشت: ضبط و پخش این مسابقه تلویزیونی در ماه مبارک رمضان و تا ابتدای ماه محرم ادامه دارد و سپس فصل سوم این برنامه به پایان خواهد رسید.
وی افزود: گروه تولید این برنامه مشغول تصویربرداری 70 قسمت دیگر از مسابقه تلویزیونی «کودک شو» هستند تا پخش برنامه را تا ابتدای محرم ادامه دهند.
وی گفت: بارها شاهد این بودیم که برنامه های پر بیننده ای در جهان با شکل و ساختار نزدیک به کودک شو حتی با حضور شرکت کنندگان در رده سنی 15 سال نیز به روی آنتن رفته اند و از آنها نیز استقبال شده است اما مردم ما بیشتر می‌پسندند که هر از گاهی این ساختارها تغییر یابد.
نصیری ادامه داد: باید دید تا چه حد می‌توان این ساختار را تغییر داد و تیم تمام سعی خود را خواهد کرد تا تغییر و تحولی در برنامه صورت گیرد اما نمی توان به برخی آیتم‌های برنامه مثل دوبله یا بخش‌های دیگر شاکله ای، دست زد.
این تهیه کننده همچنین عنوان کرد: «کودک شو» جزو چند برنامه اول تلویزیون است و ما نمی‌خواهیم این برنامه دستخوش تغییرات زیاد شود و به همین دلیل وقتی از ما خواستند مسابقه روبیکیو را در آن راه بیندازیم، نپذیرفتیم.
در حال حاضر فصل سوم کودک شو به روی آنتن شبکه نسیم است. پژمان بازغی اجرای این برنامه را بر عهده دارد و تاکنون خانواده بسیاری از هنرمندان و ورزشکاران کشور مهمان برنامه او بودند.
کودک شو یک مسابقه خانوادگی است که در آن خانواده ها برای جایزه بزرگ با هم رقابت می‌کنند اما بچه ها در دنیای کودکانه خود به بازی مشغولند! این برنامه شامل بخشهای غیررقابتی، طنز و سرگرمی نیز است. کودک شو شنبه تا سه شنبه، ساعت 23 پخش می‌شود و تکرار آن روز بعد ساعت 11صبح و 17 بعدازظهر به روی آنتن می رود./ایرنااخبار مرتبط

icon news

پژمان بازغی از تلویزیون رفت

پژمان بازغی با انتشار پستی در فضای مجازی اعلام کرد که از تلویزیون  می‌رود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news