اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
25 فروردین 1398 25 فروردین 1398
16:19 16:19

گلایه مشترک پرسپولیسی‌ها از باشگاه!

بازیکنان پرسپولیس که مدت‌ها است مطالبات مالی بسیاری از باشگاه دارند پس از شکست سایپا در متنی مشترک نسبت به این مطالبات شفاف سازی کردند.

بازیکنان پرسپولیس بعد از شکست سایپا با انتشار پستی مشترک نسبت به وضعیت مالی باشگاه گله گذاری کرده و به نوعی برای هواداران شفاف سازی کردند.

به گزارش سلام نو، روز گذشته پرسپولیس با شکست سایپا با 54 امتیاز در رده نخست جدول باقی ماند و فاصله خود با تیم دوم و سوم جدول را به ترتیب 5 و 7 امتیاز افزایش داد.


اما بازیکنان پرسپولیس یک روز بعد از برد با انتشار پست مشترکی در فضای مجازی نسبت به عدم پرداخت بخش زیادی از قرارداد خود تا به اینجا، علی‌رغم موفقیت در آسیا و لیگ برتر گله گذاری زیادی انجام دادند و این موضوع را در چهارچوب شفاف سازی برای هواداران پرشمار تیمشان مطرح کردند. پنج بازی تا پایان لیگ هجدهم باقی مانده و باشگاه نتوانسته میزان پرداختی به بازیکنان را طبق قرارداد پیش ببرد و همین باعث اعتراض بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس شده است.


کما اینکه چند هفته قبل برانکو ایوانکوویچ هم با ارسال دو نامه به مدیران باشگاه خواستار پرداخت معوقات خود شده بود و همین حواشی زیادی را حول محور صدرنشین جدول مسابقات ایجاد کرد. باید دید در نهایت هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه چه راهی برای حل این بحران پیدا و شرایط را برای موفقیت تیم فراهم می‌کنند.


متن پست مشترک از سوی بازیکنان پرسپولیس به شرح زیر است:


هواداران عزیز،خونگرم و عاشق پرسپولیس سلام


ما بازیکنان،کادر فنی،پزشکی،تدارکات باشگاه بزرگ پرسپولیس بنا به تعهدی که به باشگاه و شما هواداران دادیم،به شوق شاد کردن دل شما هواداران ارتش سرخ و برافراشتن نام پرسپولیس با همه وجود برای پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین المللی وارد میدان می شویم و می جنگیم.اما از آنجایی که شما را محرم خود می دانیم و اعتقاد داریم به همراه هواداران باشگاه جزئی از یک خانواده بزرگ هستیم لازم دانستیم مطلبی را عنوان کنیم.


حالا که به اواخر فصل نزدیک می شویم و نود درصد فصل سپری شده و با دعای خیر شما عزیزان توانستیم موفقیت هایی حاصل کنیم ، تمایل داریم به صورت شفاف اعلام کنیم علیرغم درآمد زایی که از لیگ قهرمانان،اسپانسرها و سایر منابع مالی انجام می شود، شما عزیزان بی گمان اطلاع دارید که فوتبال حرفه ی ماست و تنها راه درآمد ما برای خود و خانواده همین دریافتی هایی است که طبق قرارداد به ما تعلق می گیرد. ما بازیکنان،کادر فنی،پزشکی و تدارکات تیم انتظار داریم همانگونه که به تعهد خود در قبال قرارداد خود عمل کردیم، تعهدات طرف مقابل نیز عملی شود.


بدیهی است این درددل صرفاً برای شفاف سازی محضر شما خوبان عرضه می گردد و ما همچنان برای دیدن اشک شوق و برق چشمان شما عزیزان با پیراهن مقدس پرسپولیس در میادین داخلی و بین المللی خواهیم جنگید.

اخبار مرتبط

icon news

مایلی‌کهن: وقتی پول ندارید مربی می‌ آورید که بدهی‌تان بیشتر شود؟

مایلی‌کهن به مشکلات مدیریتی هم اشاره کرد و گفت: «باشگاه‌ها مشکل مدیریتی دارند. وقتی ش...

تلاش پرسپولیس برای حفظ بیرانوند

باشگاه پرسپولیس در روزهای بی سرمربی بودن به شکل جدی در پی حفظ ستاره‌های خود از جمله د...

انصاری و پرسپولیس به پایان راه رسیدند

محمد انصاری که در پرسپولیس پیشرفت جالب توجهی داشت بیشتر فصل قبل را از دست داد و حالا ...

برانکو رسما قرارداد خود را با پرسپولیس فسخ کرد

سرمربی پیشین پرسپولیس رسما قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد.    

دیدگاه خود را بنویسید

icon news