اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 25 تیر 1398
25 فروردین 1398 25 فروردین 1398
16:56 16:56

چه کسی از رئال می‌رود؟ زیدان می‌داند!

همه عادت داشتند رئال این روزها در کورس قهرمانی باشد ولی حالا اینطوری نیست و بسیاری منتظرند تا زیدان رئال را تصفیه کند! ولی کسی نمی‌داند چطور و چگونه.

به گزارش سلام نو، در این مقطع از فصل عادت داشتیم که رئال را در حال رقابت برای کسب عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ ببینیم اما فصل فاجعه بار رئال به گونه ای پیش رفت که حالا این تیم باید یکی از بازی های خود در لالیگا را در روز غیرمعمول دوشنبه برگزار کند.

زیدان در نشست خبری بازی با لگانس گفت: « هفته ای طولانی را پشت سر گذاشتیم و فرصت برای تمرینات بیشتر نصیب مان شد. وقتی یک هفته بین دو بازی فاصله می افتد، طبیعتا فرصت کارهای بیشتری خواهید داشت. در این مدت روی تمرینات فیزیکی نیز کار کردیم. وقتی هر سه روز بازی دارید، فرصت برای انجام اینگونه تمرینات نیست.

لگانس تیم خوبی است و می دانم که هدفش پیروزی مقابل ماست. آنها فصل خوبی را پشت سر گذاشته اند و انتظار بهترین لگانس را دارم. برای کسب پیروزی باید بهترین بازی خودمان را ارائه دهیم. از آخرین مصافم برابر لگانس، خاطره خوبی ندارم. بازی رفت کوپا دل ری را پیروز شده بودیم و انتظار شکست و حذف در بازی برگشت را نداشتم. آن شکست برایم واقعا دردناک بود.»

شایعات جدایی تونی کروس: « امروز از تونی کروس حرف می زنند و روز بعد از بازیکنی دیگر. دیگر به این اخبار عادت کرده ایم. من همیشه سبک بازی کروس را دوست داشته ام و روی او همچنان حساب می کنم. کروس در 5 سال اخیر زحمات زیادی برای رئال کشیده و هیچکس نباید بازی های درخشان او را فراموش کند. کروس ستاره ای بزرگ است و نه فقط برای من که برای تیم ملی کشورش نیز مهره ای تعیین کننده است.»

گرت بیل:« روی او مثل دیگران حساب می کنم. هفت بازی باقیمانده و ببینیم روند کار چگونه خواهد شد. قطعا تغییراتی خواهیم داشت و به روش های مختلفی نیز بازی خواهیم کرد ولی تحت هر شرایطی روی گرت حساب می کنم.»

نقل و انتقالات: « قطعا قرار نیست همه تیم را تغییر دهیم. می دانم چه بازیکنانی از جمع ما جدا خواهند شد ولی به شما آنها را نمی گویم.»

کورتوا: « او سه مصدومیت مختلف دارد و در یکی بهبود یافته و هنوز کار برای بهتر شدن دارد. در چنین شرایطی من هرگز روی بازیکن ریسک نمی کنم.»

ایسکو: « در رئال بازیکنان تعیین کننده و موثر زیادی داریم. خیلی باشگاه ها روی بازیکنان ما دست گذاشته اند و این اتفاق جدیدی نیست. ایسکو برای ما بازیکن مهمی است و از او خوشم می آید. ببینیم برای فصل بعد چه کارهایی خواهیم کرد.»

غایبان:« کروس امروز به دلیل سوهاضمه در تمرین نبود و باید ببینیم شرایط او تا فردا چگونه خواهد بود.»

بازی در روز دوشنبه: «خیلی تیم ها دوشنبه بازی کرده اند و حالا هم نوبت ماست.»

وینسسیوس: « او تازه امسال به رئال آمده و هنوز بسیار جوان است. دوست دارم پیش از اتمام فصل بتواند بار دیگر به میادین برگردد. شرایط او بهتر است و تمرین را شروع کرده.»

آمدن رقیب برای بنزما :« کریم یک شماره 9 واقعی نیست و بیشتر یک شماره 10 است. در شروع فوتبالش بیشتر در میانه زمین و کناره ها بازی می کرد. او می تواند خودش را با هر بازیکن و با هر سیستمی وفق دهد. کریم توانایی های بسیاری دارد و یک بازیکن کاملا در خدمت تیم است.»

اخبار مرتبط

icon news

مارسلو در انتظار فتح تمام جام‌ها

مارسبو، مدافع برزیلی رئال مادرید می گوید امسال کهکشانی های مادرید تمامی جام ها را برا...

مسی ژاپنی بارسلونا در راه تیم اول رئال مادرید

تاکه فوسکا کوبو پدیده 18 ساله ژاپنی که سابقه بازی در بارسا را دارد احتمالا به تیم اول...

چرا هازارد دنبال شماره 23 رئال مادرید است؟

ادن هازارد، بازیکن بلژیکی تازه وارد رئال در محل اردوی این تیم در مونترال کانادا وشمار...

سرگیجه ستاره برزیلی در مراسم معارفه + تصویر

ادر میلیتائو مدافع 21 ساله برزیلی که به رئال پیوسته مراسم معارفه را به خاطر سرگیجه تر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news