اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

شنبه 31 فروردین 1398
25 فروردین 1398
19:41

لغو سفر هیات رژیم صهیونیسیتی به بحرین

سخنگوی وزارت اقتصاد رژیم صهیونیسیتی  از به تعویق افتادن  سفر هیات رژیم صهیونیسیتی به بحرین خبرداد.

به گزارش سلام نو، یک هیات اسرائیلی که قصد داشت در کنفرانس بین المللی 'کارآفرینی' در بحرین شرکت کند به دلیل مسائل امنیتی سفر خود را لغو کرد.
سخنگوی وزارت اقتصاد رژیم صهیونیسیتی در این باره گفت: قرار بود هیاتی در هفته جاری به ریاست «ایلی کوهن» وزیر اقتصاد به بحرین سفر کند اما این سفر بنابه دلایل سیاسی به تاخیر افتاد.
رویترز افزود، سفر هیات یاد شده به دنبال اعلام مخالفت پارلمان بحرین با سفر صهیونیست ها به منامه، لغو شده است.
رسانه های صهیونیسیتی اعلام کردند که این هیات رژیم صهیونیستی شامل برخی از مسئولان و بازرگانان اسرائیلی به ریاست کوهن قصد داشت در کنفرانس بین المللی 'کارآفرینی' درباره مسائل تجاری شرکت کند.
شبکه خبری المیادین نیز در این باره گزارش داد که این سفر به علت اعتراضات مردم بحرین و برگزاری تظاهرات در خیابان های منامه پایتخت این کشور لغو شده است.
مساله حضور هیات صهیونیستی در بحرین به عنوان کشوری که روابط رسمی با اسرائیل ندارد، موجب خشم مردم شده و حضور این هیات در منامه به منزله عادی‌ سازی روابط میان رژیم آل خلیفه و صهیونیست هاست.
پارلمان بحرین با صدور بیانیه ای در این باره اعلام کرد: پارلمان مخالفت مردم بحرین را با سفرصهیونیست ها به این کشور اعلام می کند و هرگونه مجوز برای حضور آنها در بحرین، غیرقابل قبول است.
مردم بحرین روز جمعه در مخالفت با عادی سازی روابط این کشور با رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زده واقدام آل خلیفه در این خصوص را محکوم کردند.
در چند ماه اخیر برخی از کشورهای عربی به ویژه عربستان، امارات و بحرین با میزبانی از صهیونیست ها، اقدامات گسترده ای در عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی انجام داده اند. /ایرنااخبار مرتبط

نتانیاهو: امریکا بهترین دوست اسرائیل است

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: تحقیقات دادگاه لاهه درباره جنایات جنگی ما را آزار می ده...

رژیم صهیونیستی به مواضع ارتش سوریه مورد حمله هوایی قرار داد

منابع آگاه اعلام کردند: حمله هوایی ساعت 2و 30 دقیقه بامدادبه وقت محلی و از طریق حریم ...

محکومیت زندان برای یکی از رهبران ارشد حماس

رژیم صهیونیستی شیخ حسن‌ یوسف را به شش ماه زندان محکوم کرد.

حماس: نسبت به هرگونه مذاکره با آمریکایی ها هشدار می دهیم

یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی (حماس) گفت:  تشکیلات خودگردان به همکاری امنیتی با تل...

دیدگاه خود را بنویسید