اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
25 فروردین 1398 25 فروردین 1398
20:13 20:13

کمک های بشردوستانه کویت به سفارت ایران رسید

مردم مسلمان کویت برای ابراز همدردی با سیل زدگان کشورمان، محموله های کمک خود را به ایران ارسال کردند.

به گزارش سلام نو، این محموله در قالب 4 کانتینر شامل لباس، پتو، زیرانداز، ملحفه، کیسه خواب، سجاده نماز و جوراب زنانه و مردانه است.
بر اساس این گزارش، اقشار مختلف مردم مسلمان کویت وایرانیان مقیم با مراجعه به سفارت کشورمان در این کشور ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت به خانواده های قربانیان سیل اخیر آمادگی خودرا برای هر نوع کمک اعلام کردند.
پیش از این نیز کمک های بشردوستانه ای به دستور «صباح الاحمد» امیر کویت از طریق پل امداد رسانی هوایی و با همیاری جمعیت هلال احمر این کشور به مناطق سیل زده ایران ارسال شد.
جمعیت هلال احمر ایران 19 فروردین ماه از ورود 2 محموله کمک های بشردوستانه هلال احمر کویت برای کمک به سیل زدگان ایرانی هر یک به وزن 40 و 35 تُن خبر داده بود.
محموله نخست با وزن 40 تُن شامل چهار دستگاه پمپ آب، 600 بسته غذایی خانوادگی هر کدام به وزن 23 کیلوگرم شامل برنج، شکر، شیرخشک، روغن خوراکی، ماکارانی، نمک، نخود فرنگی، خرما، کنسرو لوبیا، کنسرو ساردین و عدس و محموله دوم به وزن 35 تُن شامل هزار بسته غذایی خانوار به وزن هر بسته 23 کیلوگرم، 600 بسته غذایی خانوار به وزن هر بسته 10 کیلوگرم و هزار و 200 کیسه برنج برای هر خانوار به وزن پنج کیلوگرم به همراه پنج تُن اقلام دارویی و پزشکی برای کمک به سیل زدگان ایران ارسال کرده بود./ایرنااخبار مرتبط

icon news

سفر شمخانی در روز عید فطر به شهر سیل‌زده بستان

دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان  به استان خوزستان سفر کرد و  از شهر سیل‌زده بستان ب...

معاون وزیر خارجه کویت: در تلاشیم منطقه را آرام نگه داریم

معاون وزیر خارجه کویت اظهار کرد: ما با نهایت هوشیاری تحولات منطقه را بررسی می‌کنیم و ...

نخست وزیر عراق به قطر و کویت می رود

عبدالمهدی  برای اولین بار به کشورهای قطر و کویت می رود.

سفر امیر قطر به کویت

  امیر قطر به کویت می رود.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news