اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 25 تیر 1398
26 فروردین 1398 26 فروردین 1398
11:10 11:10

ابراز نارضایتی شهروندان آلمانی از وزیر دفاع کشورشان

طبق نظرسنجی ها، تنها 23 درصد شهروندان آلمانی اعتقاد دارند که این سیاستمدار حزب دموکرات مسیحی آلمان شخصیت مناسبی است برای اینکه نیروهای آلمانی را برای آینده آماده کند، 59 درصد شهروندان به این مسئله اعتقاد ندارند. 

نارضایتی اکثر شهروندان آلمانی از وزیر دفاع این کشور

به گزارش سلام نو، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می‌دهد که تنها یک اقلیت شهروندان آلمانی بر این عقیده‌اند که "اورزولا فون‌درلاین"، وزیر دفاع آلمان می‌تواند ارتش را مدرن‌سازی کند.

بر اساس این نظرسنجی که از طرف موسسه "امنید" و به‌سفارش "بیلد ام زونتاگ" انجام گرفته است تنها 23 درصد شهروندان آلمانی اعتقاد دارند که این سیاستمدار حزب دموکرات مسیحی آلمان شخصیت مناسبی است برای اینکه نیروهای آلمانی را برای آینده آماده کند، 59 درصد شهروندان به این مسئله اعتقاد ندارند. هم‌زمان اکثر شهروندان نیاز به عمل بیشتر را در این وزارتخانه می‌بینند. 61 درصد بر این عقیده‌اند که ارتش آلمان باید پول بیشتری دریافت کند و تنها 28 درصد مخالف این مسئله هستند.

البته "اورزولا فون‌درلاین"، وزیر دفاع آلمان بر این عقیده است که با وجود کمبودهای شدید تسلیحاتی نتیجه رهبری وی بر وزارت دفاع مثبت بوده است. وی در گفتگو با نشریه "بیلد" اظهار داشته است که در عرض 5ساله مسئولیت خود در وزارت دفاع آلمان بیش از 300 تانک، 93 هلیکوپتر و 1800 وسیله نقلیه نظامی و 26 هواپیمای حمل‌ونقل هوایی و 15 جنگنده دیگر را برای ارتش تهیه کرده است.

/تسنیم

اخبار مرتبط

icon news

کناره گیری وزیر دفاع آلمان

وزیر دفاع المان بخاطر کمبود بوجه دفاعی احتمالا کناره گیری کند.

وزیر دفاع آلمان: قصد پذیرش مجدد تروریست های داعش در کشور را نداریم

وزیر دفاع آلمان گفت: روند دادرسی علیه تروریست ها پس از بازگشتشان به آلمان باید به گو...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news