اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 25 تیر 1398
26 فروردین 1398 26 فروردین 1398
11:27 11:27

قیمت طلا کاهش یافت

 قیمت طلا روز دوشنبه روند کاهشی داشت.

کاهش قیمت طلا

به گزارش سلام نو، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد کاهش پیدا کرد و به ۱۲۸۸.۰۸ دلار رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا هر اونس طلا ۰.۳ درصد کاهش یافت و به ۱۲۹۱ دلار رسید.

به گفته مارگارت یانگ، تحلیلگر بازار در شرکت "سی ام سی مارکتس"، قیمت طلا به دلیل بهبود آمار اقتصادی کلان که ریسک‌پذیری را بهبود بخشیده کاهش پیدا کرده است.

طلا که در شرایط ابهامات اقتصادی و سیاسی، به عنوان دارایی مطمئن با افزایش تقاضا روبرو می‌شود در هنگام ریسک پذیری سرمایه‌گذاران، کاهش قیمت پیدا می‌کند.

قیمت جهانی طلا

بازارهای سهام آسیا نخستین روز معاملات هفته جاری را صعودی آغاز کردند، در حالی که ارزش ین نزدیک به پایین‌ترین حد خود در سال جاری ایستاد.

بر اساس گزارش رویترز، عامل دیگری که به ریسک‌پذیری سرمایه‌گذاران کمک کرد اظهارات استیون منوچین، وزیر خزانه‌داری آمریکا بود که گفت: توافق تجاری آمریکا و چین فراتر از تلاش‌ها برای گشایش بازار چین به روی شرکت‌های آمریکایی خواهد بود و وی امیدوار است که دو طرف به دور نهایی مذاکرات نزدیک شدند.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس پلاتین برای تحویل فوری حدود ۰.۱ درصد کاهش یافت و به ۸۸۵.۴۵ دلار رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۳ درصد کاهش، ۱۳۶۸.۰۳ دلار معامله شد. هر اونس نقره برای تحویل فوری تغییری نداشت و ۱۴.۹۵ دلار بود./خبرانلاین

اخبار مرتبط

icon news

طلا گران و نفت ارزان شد

آخرین قیمت‌ها نشان می‌دهد بهای نفت با قیمت اندکی در بازارهای جهانی همراه بود.

کاهش نرخ طلا و سکه

 اتحادیه طلا و جواهر اعلام کرد: امروز قیمت انواع سکه و طلا کاهش یافته است.

سقوط قیمت طلا، سکه و ارز

  رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر گفت:   قیمت طلا و سکه در بازارهای داخلی کاهش یاف...

سقوط طلای جهانی

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی روند کاهشی داشت.

دیدگاه خود را بنویسید

icon news