اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
26 فروردین 1398 26 فروردین 1398
11:28 11:28

ابلاغ فرایند آزمون استخدامي مشاغل آتش‌نشاني

مديركل دفتر نوسازي، تحول اداري و فنآوري اطلاعات سازمان شهرداري‌ها در مورد ابلاغ فرایند  آزمون استخدامي مشاغل آتش‌نشاني توضیحاتی ارائه کرد.

فرآيند برگزاري آزمون استخدامي مشاغل آتش‌نشاني ابلاغ شد

به گزارش سلام نو، عباس کرکه آبادی ضمن اعلام خبر فوق افزود: بر­اساس موافقت سازمان اداری و استخدامی کشور و به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز ایستگاه­ها و سازمان­های آتش­ نشانی و خدمات ایمنی شهر­های کشور، به استثناء شهرداری تهران­، 4 هزار نفر برای بکارگیری در مشاغل آتش نشانی به صورت پیمانی استخدام خواهند شد.

وی اضافه کرد: سهمیه یاد شده بر اساس نیاز شهرداری ها و نحوه فرآیند برگزاری آزمون استخدامی از سوی رئیس محترم سازمان شهرداری­ ها و دهیاری­ های کشور به استانداری­ های سراسر کشور ابلاغ شد.

کرکه آبادی در ادامه اظهار کرد: سهمیه استخدامی هر استان می ­بایست براساس پست­ های سازمانی مندرج در تشکیلات تفصیلی شهرداری­های متقاضی جذب نیرو در مشاغل عملیاتی آتش­ نشانی و با در نظر گرفتن نیازهای کاملاً ضروری شهرداری­های استان با الویت شهرهای تازه تأسیس و مناطق کمتر توسعه یافته صورت پذیرد.

وی افزود: استانداری­ ها موظفند با همکاری شهرداری­ های مراکز استان خود و با رعایت مقررات مربوطه و بر اساس نمونه آگهی استخدامی نسبت به برگزاری آزمون استخدامی در استان خود اقدام نمایند.

وی همچنین یادآور شد: امتیازات و تعیین سهمیه­ های قانونی ایثارگران بر اساس ماده 21 قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، می ­بایست با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران مد نظر قرار گیرد.

کرکه آبادی افزود: برگزاری آزمون عملی حداکثر یکماه پس از اعلام نتایج آزمون علمی بر اساس ضوابط اعلام شده صورت می ­پذیرد.

وی در خاتمه گفت: مسئولیت حسن اجرای فرایند آزمون بر عهده معاونین هماهنگی امور عمرانی استانداری­ها و نظارت بر حسن اجرای آن بر عهده سازمان شهرداری ­ها و دهیاری­ های کشور می ­باشد./فارس

اخبار مرتبط

icon news

برای خرید یک واگن حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان هزینه می شود

رییس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران تاکید کرد:  اولویت اول مدیریت شهری و ش...

افزایش سرویس دهی در خط یک مترو تا ساعت ۲۴

شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی در خط یک مترو همزمان با برگزا...

مدیران شهرداری از لحاظ استخدامی در شرایط یکسانی نیستند

خزانه‌دار شورای شهر تهران افزود:  یکی از شعارهای محوری شورای پنجم،‌ شفافیت بوده و بر ...

برای کوچک‌سازی شهرداری هنوز تصمیمی نگرفته ایم

رئیس شورای شهر تهران افزود:  ما امروز در حوزه تجهیزات مترو با مشکلاتی مواجه هستیم و‌ ...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news