اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
26 فروردین 1398 26 فروردین 1398
13:05 13:05

مهاجمی که روی 50 درصد گل‌های پرسپولیس موثر است

علی علیپور مهاجم درجه یک تیم فوتبال پرسپولیس آمار جالب توجهی را طی فصل جاری از آن خود کرده و در اتفاقی کم سابقه روی 50 درصد گل‌های این تیم موثر بوده.

به گزارش سلام نو، علی علیپور که در جدال با سایپا یکی از بازیکنان آماده پرسپولیس با ثبت یک گل و یک پاس گل بود، آمار جالب توجهی را طی فصل جاری از آن خود کرده و توانسته روی بیش از 50 درصد گل‌های این تیم تاثیرگذار باشد.


علیپور در شرایطی اکنون با 13 گل در صدر جدول گلزنان و مدعی دستیابی دوباره به کفش طلا محسوب می‎شود که 4 پاس گل نیز به نام خود کرده است. تاثیر روی 17 گل سرخپوشان از مجموع 33 گلی که این تیم طی فصل جاری به ثمر رسانده، نشان می‌دهد که مهاجم شمالی پرسپولیس روی بیش از نیمی از گل‌های لیگ هجدهم برای برانکو ایوانکوویچ تاثیر داشته است.


شماره 70 پرسپولیس که بعد از جدایی مهدی طارمی توانست به خوبی خلا این مهاجم را پر کند و با شرایط اخلاقی و دوری از حواشی از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است، در صورت تداوم این روند قادر خواهد بود بار دیگر طعم دستیابی به کفش طلای لیگ هجدهم را بچشد. او در این مسیر باید برابر تیم‌های ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی، ماشین سازی و پارس جنوبی با بالاترین میزان آمادگی حاضر شود.


او در دور رفت مقابل این تیم‌ها توانسته تنها برابر پارس جنوبی 2 گل برای تیمش به ثمر برساند و برای دستیابی به هدفش باید این آمار را تغییر دهد و برابر چهار حریف دیگر نیز شرایط مثبت و تاثیرگذارتری از خود به جا بگذارد. باید دید بازیکنی که در فصل جاری با 17 تاثیرگذاری روی گل‌های پرسپولیس (13 گل و 4 پاس گل) آمار مناسبی از آن خود کرده، طی ماراتن بزرگ باقی مانده برای هت تریک این تیم در قهرمانی، قادر به بهبود این رکورد خواهد بود یا خیر.


علیپور در حال حاضر با ثبت 52 گل با پیراهن پرسپولیس در رده هفتم برترین گلزنان تاریخ باشگاه قرار دارد و چهار گل دیگر برای عبور از مهدی طارمی نیاز دارد و باید دید تا پایان فصل قادر به عبور از این رکورد خواهد شد یا خیر.

اخبار مرتبط

icon news

مقصد بازیکنان جدا شده از استقلال و پرسپولیس

هنوز مقصد نهایی تعدادی از جدا شده های سرخابی های پایتخت مشخص نشده است. در حالی 20 باز...

اعلام ترکیب پرسپولیس برابر حریف ترک

  ترکیب پرسپولیس برابر حریف ترک اعلام شد.

شایان مصلح کجا می‌رود: استقلال، سپاهان یا پدیده؟

شایان مصلح که در لیست مازاد کالدرون قرار گرفته گفته شاید مجبور شود به تیمی برود که زی...

طارمی به پرسپولیس بر نمی‌گردد

عرب مدیرعامل پرسپولیس در گفت‌وگویی درباره احتمال جذب مهدی طارمی و حرف‌های برانکو ایوا...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news