اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 03 اردیبهشت 1398
26 فروردین 1398
13:05

مهاجمی که روی 50 درصد گل‌های پرسپولیس موثر است

علی علیپور مهاجم درجه یک تیم فوتبال پرسپولیس آمار جالب توجهی را طی فصل جاری از آن خود کرده و در اتفاقی کم سابقه روی 50 درصد گل‌های این تیم موثر بوده.

به گزارش سلام نو، علی علیپور که در جدال با سایپا یکی از بازیکنان آماده پرسپولیس با ثبت یک گل و یک پاس گل بود، آمار جالب توجهی را طی فصل جاری از آن خود کرده و توانسته روی بیش از 50 درصد گل‌های این تیم تاثیرگذار باشد.


علیپور در شرایطی اکنون با 13 گل در صدر جدول گلزنان و مدعی دستیابی دوباره به کفش طلا محسوب می‎شود که 4 پاس گل نیز به نام خود کرده است. تاثیر روی 17 گل سرخپوشان از مجموع 33 گلی که این تیم طی فصل جاری به ثمر رسانده، نشان می‌دهد که مهاجم شمالی پرسپولیس روی بیش از نیمی از گل‌های لیگ هجدهم برای برانکو ایوانکوویچ تاثیر داشته است.


شماره 70 پرسپولیس که بعد از جدایی مهدی طارمی توانست به خوبی خلا این مهاجم را پر کند و با شرایط اخلاقی و دوری از حواشی از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است، در صورت تداوم این روند قادر خواهد بود بار دیگر طعم دستیابی به کفش طلای لیگ هجدهم را بچشد. او در این مسیر باید برابر تیم‌های ذوب آهن، سپاهان، تراکتورسازی، ماشین سازی و پارس جنوبی با بالاترین میزان آمادگی حاضر شود.


او در دور رفت مقابل این تیم‌ها توانسته تنها برابر پارس جنوبی 2 گل برای تیمش به ثمر برساند و برای دستیابی به هدفش باید این آمار را تغییر دهد و برابر چهار حریف دیگر نیز شرایط مثبت و تاثیرگذارتری از خود به جا بگذارد. باید دید بازیکنی که در فصل جاری با 17 تاثیرگذاری روی گل‌های پرسپولیس (13 گل و 4 پاس گل) آمار مناسبی از آن خود کرده، طی ماراتن بزرگ باقی مانده برای هت تریک این تیم در قهرمانی، قادر به بهبود این رکورد خواهد بود یا خیر.


علیپور در حال حاضر با ثبت 52 گل با پیراهن پرسپولیس در رده هفتم برترین گلزنان تاریخ باشگاه قرار دارد و چهار گل دیگر برای عبور از مهدی طارمی نیاز دارد و باید دید تا پایان فصل قادر به عبور از این رکورد خواهد شد یا خیر.

اخبار مرتبط

خیابانی گزارشگر دیدار پرسپولیس و الاهلی شد

  گزارشگر دیدار پرسپولیس و الاهلی انتخاب شد.

باز هم جریمه، باز هم پرسپولیس

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را درباره هواداران پرسپولیس صادر و این تیم را ب...

اخراج جنجالی یحیوی از پرسپولیس

یحیوی، دروازه بان سابق استقلال که گلر دروازه بان های پرسپولیس بود، در اتفاقی عجیب اخر...

ایرانپوریان بازی حساس با سپاهان را از دست داد

ایرانپوریان، مدافع تیم فوتبال سپاهان با کارت قرمزی که در بازی اخیر خود گرفت بازی حساس...

دیدگاه خود را بنویسید