اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

یک‌شنبه
یک‌شنبه 30 تیر 1398
26 فروردین 1398 26 فروردین 1398
13:29 13:29

چهار پیروزی؛ فاصله لیورپول تا قهرمانی

لیورپول دیروز در خانه خود موفق شد از سد چلسی بگذارد تا تنها و تنها چهار پیروزی با قهرمانی در لیگ برتر فوتبال انگلستان فاصله داشته باشد.

به گزارش سلام نو، لیورپول دیروز در خانه خود موفق شد با گلهای سادیو مانه و محمد صلاح، چلسی را با نتیجه 2-0 شکست داده و با یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی، با اختلاف دو امتیاز بیشتر از این تیم، صدرنشین لیگ برتر شود.

درحالیکه منچسترسیتی در صورت پیروزی در بازی بعدی خود، بار دیگر با یک امتیاز بیشتر نسبت به صلاح و تیمش به صدر جدول بازخواهد گشت ولی ستاره مصری لیورپول می‌گوید اطمینان دارد اگر او و هم‌تیمی‌هایش بتوانند چهار بازی باقی‌مانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارند، قهرمانی لیگ برتر از آن آنها خواهد بود.

صلاح در این باره گفت:" بله من معتقدم چهار پیروزی در بازی‌های باقی مانده برای ما کافی است تا از تیم گواردیولا سبقت گرفته و جام قهرمانی را تصاحب کنیم. باید روی بازی‌هایمان تمرکز کنیم. امیدواریم منچسترسیتی امتیاز از دست بدهد".

ستاره مصری لیورپول در ادامه گفت:" قهرمانی در لیگ برتر برای من از هر چیز دیگری مهمتر است. من همه بازی‌های سیتی را دنبال می‌کنم تا ببینم چه نتایجی بدست می‌آورند. کوچکترین لغزشی از سیتی باعث می‌شود ما تلاش‌مان را برای قهرمانی بیشتر کنیم چون انگیزه بیشتری پیدا می‌کنیم".

اخبار مرتبط

icon news

آرزوی من گل زدن با پیراهن لباس رئال مادرید بود

رئال در اولین بازی تدارکاتی خود در آمریکا برابر بایرن مونیخ قرار گرفت و با سه گل مغلو...

قلعه نویی یقه تراکتورسازی را گرفت

قلعه‌نویی مربی سابق تراکتور که با این تیم به مقام سوم لیگ رسید توانست در شکایت خود عل...

آتش الجزایری در قلب مصر

الجزایری‌ها عشق خود به فوتبال و تیم ملی را هر طور که بتوانند بروز می دهند و حالا بعد ...

نسل جدید کهکشانی ‌های رئال امروز به میدان می‌روند

رئال پس از نزدیک به دو هفته تمرین سنگین بدنسازی در کانادا حالا به آمریکا آمده تا اولی...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news