اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 03 اردیبهشت 1398
26 فروردین 1398
13:29

چهار پیروزی؛ فاصله لیورپول تا قهرمانی

لیورپول دیروز در خانه خود موفق شد از سد چلسی بگذارد تا تنها و تنها چهار پیروزی با قهرمانی در لیگ برتر فوتبال انگلستان فاصله داشته باشد.

به گزارش سلام نو، لیورپول دیروز در خانه خود موفق شد با گلهای سادیو مانه و محمد صلاح، چلسی را با نتیجه 2-0 شکست داده و با یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی، با اختلاف دو امتیاز بیشتر از این تیم، صدرنشین لیگ برتر شود.

درحالیکه منچسترسیتی در صورت پیروزی در بازی بعدی خود، بار دیگر با یک امتیاز بیشتر نسبت به صلاح و تیمش به صدر جدول بازخواهد گشت ولی ستاره مصری لیورپول می‌گوید اطمینان دارد اگر او و هم‌تیمی‌هایش بتوانند چهار بازی باقی‌مانده خود را با پیروزی پشت سر بگذارند، قهرمانی لیگ برتر از آن آنها خواهد بود.

صلاح در این باره گفت:" بله من معتقدم چهار پیروزی در بازی‌های باقی مانده برای ما کافی است تا از تیم گواردیولا سبقت گرفته و جام قهرمانی را تصاحب کنیم. باید روی بازی‌هایمان تمرکز کنیم. امیدواریم منچسترسیتی امتیاز از دست بدهد".

ستاره مصری لیورپول در ادامه گفت:" قهرمانی در لیگ برتر برای من از هر چیز دیگری مهمتر است. من همه بازی‌های سیتی را دنبال می‌کنم تا ببینم چه نتایجی بدست می‌آورند. کوچکترین لغزشی از سیتی باعث می‌شود ما تلاش‌مان را برای قهرمانی بیشتر کنیم چون انگیزه بیشتری پیدا می‌کنیم".

اخبار مرتبط

خرافات فوتبالی!

در السالوادور پیش از شروع بازی دو تیم سونسوناته و لوییس آنخل فیرپو مسئولان ورزشگاه تع...

سنگ،کتک و خون‌ریزی در تبریز؛ تراکتورسازی اینطوری قهرمان نمی‌شود

تراکتورسازی با مالک میلیاردرش حسابی پول خرج کرد تا این فصل پس از چند بار حضور در کورس...

تارتار: با چند گل اختلاف باید پیروز می‌شدیم

بعد از تساوی 2 - 2 پارس جنوبی مقابل سپیدرود مهدی تارتار سرمربی تیم جنوبی با بیان این ...

دست نشان باز هم نباخت

نادر دست نشان در ادامه نتایج خوب خود با سپیدرود باز هم نباخت. او در کنفرانس پس از باز...

دیدگاه خود را بنویسید