اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

پنج‌شنبه 05 اردیبهشت 1398
26 فروردین 1398
16:28

الکسیس سانچس به بارسا می‎رسد

 الکسیس سانچس از بند مصدومیت رها شده و به بازی برگشت بارسا و منچستر خواهد رسید.

به گزارش سلام نو، سه شنبه شب در نوکمپ، بازی برگشت منچستریونایتد و بارسلونا برگزار خواهد شد. دیداری بسیار حساس که در دور رفت با برتری یک گله آبی اناری ها به اتمام رسید و شیاطین سرخ برای جلوگیری از حذف باید دست به کار بزرگی زده و بلوگرانا را در نوکمپ مغلوب کنند.

ساعتی پیش، فهرست منچستریونایتد توسط اوله گنار سولسشر اعلام شد و بزرگترین تازه وارد، الکسیس سانچس است که پس از هفته ها مصدومیت توانست خود را به این بازی حساس برساند.

سانچس که سابقه سه فصل بازی برای بارسا را در کارنامه دارد، بی شک انگیزه هایی بالا برای این بازی خواهد داشت. در فهرست یونایتد، غایبانی چون آندر هررا، اریک بایی و آنتونیو والنسیا نیز به چشم می خورند. لوک شاو نیز به دلیل محرومیت این بازی را از دست داده است.

کاروان یونایتد در هتل سوفیا مستقر خواهند شد که 400 متر با نوکمپ فاصله دارد. ساعت 17 به وقت محلی نیز نشست خبری سولسشر برگزار می شود. دیگو دالوت، مدافع یونایتد هم در نشست حاضر خواهد بود.

فهرست یونایتد: دخیا، رومرو، گرانت، دالوت، دارمیان، یانگ، جونز، لیندلوف، روخو، اسمالینگ، مک تامینای، ماتیچ، فرد، پوگیا، لینگارد، ماتا، مارسیال، سانچس، لوکاکو، راشفورد/ورزش سه

اخبار مرتبط

دمبله به بازی با منچستریونایتد خواهد رسید

دمبله بازیکن مصدوم آبی اناری ها پس از رها شدن از بند مصدومیت در فهرست 18 نفره بارسا ...

موضع سولسشر پس از شکست منچستر

مربی موفق منچستر با بیان اینکه منچستریونایتد دیگر فرصتی برای اشتباه ندارد، اظهار کرد:...

بهترین گل تاریخ بارسلونا برگزیده شد

گل مسی به ختافه در نیمه نهایی کوپا دل ری در فصل 2007-2006 از سوی هواداران این تیم به ...

دیدگاه خود را بنویسید