اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه
سه‌شنبه 04 تیر 1398
24 فروردین 1398 24 فروردین 1398
17:06 17:06

ابراز امیدواری آبشک به ماندن سپیدرود در لیگ

آبشک بازیکن تیم نساجی با ابراز امیدواری به ماندن سپیدرود در لیگ از پتانسیل بالای نساجی برای حضور بهتر در لیگ گفت.

به گزارش سلام نو، تیم پرطرفدار قائمشهر روزجمعه در یک بازی حساس در ورزشگاه خانگی اش میزبان تیم پدیده است. محمد آبشک هافبک دفاعی تیم نساجی درباره این بازی گفت:« می توان گفت که یک بازی خیلی سخت پیش رو داریم. پدیده تیم خوبی است و فوتبال خوبی بازی می کند. این بازی دشواری است اما ما بعد از هفته اول به تیمی در قائمشهر نباخته ایم. قطعا بازی در حضور تماشاگرانمان قدرت مضاعفی به ما می دهد و در این بازی هم انشالله با سه امتیاز از زمین خارج می شویم.»


او در ادامه گفت:«ما تیم خوب و پتانسیل بالایی داریم و اگر حمایت شود می تواند نتایج بهتری هم بگیرد. ما امسال در اولین سال حضورمان نتایج بدی نگرفتیم. تیم هایی هستند که با سرمایه و امکانات به مراتب بیشتر از ما نتوانستند در این فصل نتیجه بگیرند. اما نساجی که شاکله اصلی اش همان تیم لیگ یک است، چه در زمان آقای نکونام چه الان که آقای جلالی هستند ما مقابل قوی ترین تیم های ایران بازی های خیلی خوبی انجام دادیم. من فکر می کنم تیم ما پتانسیل خیلی خوبی دارد و می تواند رده های بالاتری در جدول داشته باشد.»


او همچنین ادامه داد:« با همین شرایط هم اگر داوری ها در نیم فصل اول اشتباهات کمتری به ضرر ما داشت الان یکی از تیم های ششم یا هفتم بودیم. در حال حاضر هم اختلاف امتیاز ما با تیم های بالایی زیاد نیست و اگر در بازی جمعه برابر پدیده پیروز شویم می توانیم چند پله صعود کنیم.»
هافبک تیم نساجی در پاسخ به این سوال که امسال بر خلاف سال های قبل گلی به ثمر نرسانده هم گفت:« بله من پارسال هم 4 گل زده بودم. معمولا اواخر فصل بهتر می توانم گل بزنم و امیدوارم در هفته های پیش رو یکی دو گل برای نساجی به ثمر برسانم تا بیشتر به چشم بیایم. راستش من همیشه سعی می کنم که خواست مربیان را در زمین اجرا کرده و در خدمت تیم باشم اما در فوتبال ایران اگر گل نزنید دیده نمی شوید.»


بازیکن سابق تیم ملوان انزلی و داماش گیلان در ادامه با اشاره به شرایط تیم های گیلانی در فصل جاری گفت:« ملوان شرایط خوبی ندارد؛ سپیدرود هم همینطور! تیم های شمال کشور مظلوم هستند آن هم در حالی که اینهمه پتانسیل آنجا وجود دارد. متاسفانه مسئولین فقط در زمان انتخابات به یاد ملوان و سپیدرود می افتند. » آبشک افزود:« نساجی در لیگ برتر ماند و من آرزو می کنم سپیدرود هم بماند. انشالله ملوان هم سال آینده برای لیگ برتری شدن استارت بزند تا شمال سه نماینده در لیگ برتر داشته باشد. چرا که نه؟ الان استان گیلان و مازندران کلی بازیکن خوب در تیم های مختلف فوتبال ایران دارند. این واقعا دغدغه من است و از خدا می خواهم سپیدرود در لیگ برتر بماند و ملوان هم به زودی از لیگ یک صعود کند.»/ورزش سه

اخبار مرتبط

icon news

چه کسی سرمربی نساجی می‌شود؟

 باشگاه نساجی با ۳ مربی داخلی برای هدایت این تیم در فصل آینده مذاکره کرده است.

پیشنهاد خاص روی میز دروازه بان نساجی

حامد لک دروازه بان نساجی با اشاره به اتمام قراردادش با ایند تیم از پیشنهاد یک تیم تهر...

سپیدرود بدون مالک در لیگ یک مانده!

نادر دست نشان سرمربی تیم سپیدرود خبر داد که این تیم هنوز هیچ خریداری ندارد و تکلیفش م...

بازیکنان استقلال بدون تمرین به مصاف سپیدرود می‌روند

بازیکنان استقلال در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات خود تصمیم گرفتند تا تمرین تیم را تحر...

دیدگاه خود را بنویسید

icon news