اندیشه‌ای داریم به وسعت ایران

سه‌شنبه 03 اردیبهشت 1398
27 فروردین 1398
08:50

برنامه جایگزین «حالا خورشید» اعلام شد

 تهیه‌کننده برنامه تازه صبحگاهی شبکه سه، در مورد جایگرین حالا خورشید توضیحاتی داد.

جایگزین «حالا خورشید» مشخص شد

به گزارش سلام نو، ابوالفضل صفری تهیه‌کننده این برنامه که قرار است در سال جدید جایگزین برنامه «حالا خورشید» در کنداکتور شبکه سه شود، درباره زمان پخش این برنامه گفت: «قرار ما با صداوسیما این است که از اول اردیبهشت برنامه را روی آنتن ببریم و حالا ممکن است با یکی، دو روز تفاوت در همان روزهای ابتدایی اردیبهشت پخش شود.»

این تهیه‌کننده درباره رویکرد محتوایی برنامه هم توضیح داد: «ما در این برنامه تولید محتوا داریم و گویی یک روزنامه را تصویری کرده‌ایم. برنامه‌سازی ما به شیوه کلاسیک یعنی تولید بر اساس متن پیش می‌رود نه این که بر اساس حواشی تولید محتوا کنیم. در واقع اولویت ما برجسته‌سازی بریده‌های یک دقیقه‌ای برنامه در اینستاگرام نیست! نکته‌ای که تلویزیون اکنون گرفتار آن شده و از عوامل می‌خواهند در برنامه یک دقیقه را هم به گونه‌ای بسازند که در شبکه‌های اجتماعی بچرخد و بعد کل برنامه از دست می‌رود. حاصل این رویکرد اتفاقاتی مثل حاشیه‌های حضور مسعود فراستی در یک برنامه تلویزیونی را رقم زد.»

صفری درباره اجرای این برنامه تلویزیونی هم گفت: «تیم این برنامه از چهره‌های جوان و جدید بهره گرفته و حسین کلهر که قرار است اجرای برنامه را برعهده داشته باشد هم از همین افراد است.» وی درباره نحوه پخش این برنامه گفت: «این برنامه به شکل صبحگاهی در بهار، به شکل عصرگاهی در تابستان و به شکل شبانه در پاییز و زمستان روی آنتن خواهد رفت.»

اخبار مرتبط

«حالا خورشید» بعد از ماه رمضان بازهم پخش می شود

 مدیر گروه اجتماعی شبکه 3 سیما در مورد پخش برنامه  "حالا خورشید"، "هفت"، "برنده باش" ...

از 23 اسفند ماه حالا خورشید پخش نخواهد شد

آخرین قسمت برنامه تلویزیونی «حالا خورشید» با اجرای رضا رشیدپور ۲۲ اسفند ماه روی آنتن ...

طعنه رشیدپور به پراید

رضا رشیدپور مجری جنجالی برنامه حالا خورشید با نقل خاطره ای از مادربزرگش از قیمت پراید...

جزئیات نجات‌ تنها بازمانده بوئینگ ۷۰۷

مهرداد راضی، جوانی که اولین شاهد عینی حادثه بود و موفق شد تا رسیدن نیروهای امدادی مهن...

دیدگاه خود را بنویسید